Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatnék a kutyámmal,...

Mit csinálhatnék a kutyámmal, mert nem hajlandó megmaradni az ölemben?

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni, tacskó spániel keverék 4 hónapos, negyedik emeleten lakunk és ugye nem tesz neki jót a lépcsőzés. Én vállalom is, hogy ölben viszem, azonban ahogy nő, egyre erőszakosabb, és annyira tolja el magát tőlem meg ficánkol stb, hogy sokszor már majd elejtem... Mit tudnék tenni, hogy kibírja, amíg leérünk? (felfelé már hagyja magát, mert akkor fáradt :D, de van mikor ilyenkor sem)!
2009. márc. 3. 17:37
 1/7 anonim válasza:
9%
Fiu? mert ha igen akkor most probál meg ő lenni az úr a háznál.Van egy tippem nálam bevállt: kezdjetek el játszani mintha birkoznáztok hagyd hogy ő legyen "felül" majd hirtelen kerüljön alulra és haraptd meg a lábát.Innentől kezdve nyert ügyed van.Van még egy másik nézz vele "farkasszemet"és addig szúgeráld amig nem te "győzöl".Persze ez idő alatt ne beszélj, és ne is nyúlj hozzá.
2009. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy szuka, és szerintem azért viselkedik így, mert örül, hogy végre megyünk játszani... De félek, hogy egyszer elejtem, és az ugye nem tenne neki jót! Meg nagyon erősen sem merem fogni, mert még eltöröm a csontját. :D Vagy hagyjam, hogy lefelé a saját lábán menjen? Az nem árt annyira? (mert ugye nekem lefelé könnyebb menni, mint felfelé, meg minden embernek-általában :D)
2009. márc. 3. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A lefelé menet jobban terheli az ízületeit!
2009. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg nyugodtan bátran határozottan, közben szeretettel beszélj hozzá nyugodt hangon discsérgetve, a szőrét a gerincen ragadd meg aztán szorítsd magadhoz az öledbe, így nem lesz baja,egyik kézzel kulcsold teljesen át az első lábai alatt, a másik kézzel aztán simogasd meg a hátát.
2009. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Az első válaszadónak üzenem, hogy forduljon orvoshoz. Lehetőleg elmeorvoshoz. Minek szólsz bele ha egyáltalán nem értesz hozzá? Annyi a trükk, hogy úgy kell tartani, oly mértékben kell magadhoz szorítani, hogy érezze, hogy nincs esélye a fickándozásra. Ha próbál mocorogni, szoríts rá kicsit erősebben. Ha még jobban erőlködik, te is növeld a fixálást. Ilyenkor nem simogatni kell, mert elég nagy hülyeség helytelen viselkedésért dícsérni. Egyszerűn és határozottan fogd meg, azt vidd le vagy fel.
2009. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D


Amúgy a lábmegharapás igencsak furcsa volt nekem is, főleg, hogy nem azzal van probléma, hogy nem engedelmeskedik, hanem hogy fickándozik, ha viszem le a lépcsőn. Amúgy kb úgy csinálom, ahogy írtátok, de valahogy nem megy, gondolom még neki is tanulnia kell egy kis türelmet! :D

2009. márc. 3. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem hozzászólóval

meg még csak négy hónapos, ahogy öregszik annál jobban fogja magát engedni, de azért csak határozottan

2009. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!