Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Értelmes a német törpe pincser?

Értelmes a német törpe pincser?

Figyelt kérdés
Német törpe pincsert tartó gazdiktól szeretném kérdezni, hogy milyen tapasztalataik vannak ezzel a kutyával kapcsolatban. Például: Mennyit eszik? Mennyire tanulékony? Mennyi a mozgásigénye? Mennyire "gazdiszerető", ragaszkodó? Jól tartható-e lakásban? Intelligenciája milyen szintű más kutyákhoz képes? Esetleg, ha lehet, pincsergazdikkal szívesen felvenném a kapcsolatot. :)
2011. ápr. 17. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :)
2011. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerek pár iskolázott törpe pincsert :)) Mind nagyon okos, hatalmas mozgásigénnyel. Sokat kell fárasztani, de tényleg okos kutya, csak foglalkozni kell vele! (mint az összes más fajtájú kutyával)
2011. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 évig volt törpe pinscherünk,így közelebbi infót is tudok adni:)Az étvágya hatalmas,de egyébként nem eszik sokat-ha tehetné,persze addig enne,amíg ki nem pukkanna-de nyiván neki is megvan az adott mennyiség,amennyit ennie kell,ez pedig méretéből adódóan nem sok.Persze,érdemes jó minőségű táppal etetni,hihetetlenül energikus kis kutya.Nagyon intelligens és tanulékony,a miénk kb.negyven-ötven szót ismert,úgy mint családtagok,helyiségek,ételek nevei(utóbbi nagyon hamar megragadt neki:))Az pedig,hogy mennyire ragaszkodó...Nagymamám volt az istene,és 16 évig olyan szinten ki nem szakadt a kezéből,hogy mama vele gyomlált,takarított,stb.Nála hűségesebb már csak Hachiko lehetett:)De erről még tudnék mesélni.Csak lakásban tartható,vékony,rövid szőrű kis kutyák,télen kint elpusztulna,és egyébként is olyan szinten igénylik a gazdi közelségét,hogy minimum ágyban alszanak,nem még hogy kint tartani:)És mint írtam-utolsó kérdésedre választ adva-hihetetlenül intelligens kutyusok:)Csak ajánlani tudom ezt a csodás kis fajtát.
2011. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Lilu2107 és Réksíí. :)
2011. ápr. 18. 19:43
 5/7 anonim válasza:
nagyon tanulékony okos kutya!étvágya az hatalmas...nagyon szeretem a pincsereket :D
2011. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyon aranyos kutyus.Télleg nagyon sokat tud enni,és amit írtak elöttem is,hogy nagyon gazdiszerető.Most is mellettem fekszik : ))

Okos,nagyon sok mindent meg lehet tanítani neki : ))

csak ajánlani tudom.

2011. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Facebookon megtalálod a miniature pinsher rescue hungary-t, ők nagyon segítőkészek, kérdezhetsz tőlük bármit! Aztán nem utolsó sorban gazdikereső pinshereket is találsz, akiknek már nagyjából ismerik a szokásaikat... :-)
2011. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!