Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában a kiskutyám, aki...

Mostanában a kiskutyám, aki két éves, azt csinálja, hogy ha nem fogy el minden kaja a tányérjából, akkor odaspisil melléje! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Tőlünk félti?
2011. ápr. 17. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom igy jelöli hogy az övé.
2011. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát basszum, eddig nem csinálta!

mostanában ú ízesítéssel kapja a tápot (acana)

ennyire megszerette?

ennyire féltené?

2011. ápr. 17. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
én is erre tippelek, főleg ha van másik kutya is a házban.
2011. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nincsenmásik állat

és ezt azóta csinálja, amióta tápot váltottam

inkább lepisili, csak ne legyen másé, ha nem bírja megenni?

ma reggel is levittük, megkapta a kaját, és utána még kipréselt magából egy adagpisit :D

nagyon gáz :(

amikor nem maradt kaja, akkor nem pisilt oda, ma este kifigyeltem.


csak azt mondjátok meg, hogy mi lehet az agyában?

abszolute korrekt kiskutya, nem falkavezér, nem hisztis, normális.

csak ezt csinálja legújabban :S

2011. ápr. 17. 22:12
 5/6 Anne12 válasza:

Valószínűleg tényleg tőletek félti, vagy egyszerűen csak attól tart, eltűnik a kaja, ha nem jelöli meg magának :)

Nem tudnád újra az előző tápot adni neki?

Vagy próbálj meg keresni neki egy új helyet, ahová kapja az ételt. Lehetőleg olyat, ami kicsit kevésbé "forgalmas", és nem nagyon mentek a közelébe, legalábbis akkor mindenképp kerüljétek, ha a kutya éppen eszik. És ne vedd el előle az ennivalót (akkor se, ha lepisilte), ha befejezte az evést, de még nem üres a tál. A legközelebbi etetés alkalmával öntsd ki a régit, és rögtön utána tegyél bele neki egy új adagot - lehetőleg úgy, hogy a kutyus ne vegye észre.

2011. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Soha nem szoktuk zavarni evés közben, a kiskutya sem zavar minket fordított esetben.

Úgy lett nevelve, hogy ne kunyizzon, szóval ott sincs, amikor mi eszünk.

Én meg úgy etetem, hogy elé teszem a kaját, és vagy teszek veszek a konyhában, vagy egyszerűen otthagyom.

Na majd megpróbálok még variációkat :)

2011. ápr. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!