Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig képes folyamatosan...

Meddig képes folyamatosan ugatni a kutya? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes beagle kutyusom, csináltunk neki egy kis helyet ahol le lett kerítve.Mivel most szünet van, így én itthon vagyok, mindenki más elment a családból. A kutyus az esti helyéről 8 körül kiraktam a helyére, azóta folyamatosan nyüszít, megállás nélkül. már 1 óra van. Meddig bírja még csinálni, lassan a szomszédokat is kezdi idegelni..Nem fogunk tudni minden egyes mpben ott lenni mellete amikor nem alszik. próbáljuk rászoktatni, h azzal ne ér el semmit ha nyöszörög, de már lassan 5 órán keresztül csinálja a balhét..inni,enni tud...van neki minden labda stb..

Mit tegyünk? :/


2011. ápr. 18. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj ki és játsz vele kicsit. Egy fiatal kutyával még foglalkozni kell, le kell fárasztani.
2011. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
előbb utóbb abba hagyta, nekem volt kutyám ami hetekig csinálta volt aki csak napokig. kutyafüggő. nálunk is jött át vki nem is szomszéd hanem a szomszéd utcából hogy csináljunk már vmit. de meg kell hogy szokja hogy be is van zárva különben soha nem fogod tudni később becsukni
2011. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Minek van neked kutyád? Kirakod reggel8-kor és kennelbe és azóta ott van? 8 hetesen?

mikor foglalkoztál vele?

Persze, hogy nyüszít, mert egyedül van, mert eddig a tesóival volt és játszottak vele, te meg kirakod és otthagyod.

2011. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

megtörtnét...1órát játszottam vele kicsit bement a házba kb 20perc és kezdődött minden előről. Persze hétköznap nem lesz itthol senki 2ig...csak most, és ha vége lesz a sulinak..

A kutyák mikor szoknak le a visonyálásról?xd

2011. ápr. 18. 13:00
 5/19 Bányai Károly ***** válasza:

Mielőtt kiteszed, alaposan fáraszd ki, legjobb a séta.

Nagyon fontos, hogy miután kitetted, nem szabad kiszaladgálni hozzá, mert pont ezt akarja elérni a nyüszítéssel, ha odamégy, a nyüszítését jutalmazod.

2011. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tegnap mivel hétvége volt, egész család itthon, mindg más után futkosott..Azt néztük, hogy az ese már remgetek a lábai a fáradságtól. volt vele foglalkozva, de azt nem tudjuk neki nyújtani, hogy egyfolytában mellette legyünk amikor nem alszik..jönnek a vizsgák, munka stb..
2011. ápr. 18. 13:02
 7/19 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Ha nyüszít, hisztizik hagyd figyelmen kívül, és egy szót se szólj hozzá. Elbúcsúztok kész pont.

Abba fogja hagyni, csak az a lényeg, hogy ne kapjon megerősítést a hisztijével(nyüszít odamész megsimogatod, és tudatodon kívül erősíted meg kutyádban a helytelen viselkedést).


Sok sikert.


Üdv!

2011. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

El lett választva a tesóitól, anyjától, majd egy egy olyan helyre került, ahol egyedül van, és még csak a gazdi közelébe se tud menni, hogy hozzá bújjon egy kicsit... Én is sírnék a helyében.

Sőt, a szívem összeszorul a helyzettől, ha csak rá gondolok. Lehet, hogy túlreagálom, de soha nem értettem, hogy az ilyen kutyatartásnak mi értelme. A kutya társas lény, akinek a legnagyobb büntetés, ha egyedül kell lennie. A kutya nem azt várja el, hogy 24 órában vele foglalkozz, de igényli, hogy legalább lássa a gazdiját, és a közelében lehessen.


Nem bántásból, de muszáj megkérdeznem. Nektek miért kellett kutya, mi célotok vele?

2011. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sétálni még nem lehet vinni, mert még nincs meg az oltása, elvileg nem mehet utcára, de az udvarban is mentünk fele jó pár kört, de inkább menne még akkor is mikor élni se bír...
2011. ápr. 18. 13:03
 10/19 anonim ***** válasza:

a szomszédomé képes egész éjjel ugatni,nyüsziteni

de már hetek óta minden éjjel

2011. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!