Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma amikor levittem a kutyám...

Ma amikor levittem a kutyám nagyon sokat pisilt, illetve volt egy kis pöttynyi vér a székletén, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Azért nem vittem még állatorvoshoz,mert egyébként semmi baja.Lehet hogy egyszerűen csak sokat ivott és ezért kellett annyit pisilnie?A vér nyugtalanít,de nagyon kis mennyiségű volt,csak egy kis pötty.Túlreagálom?
2011. ápr. 18. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha számít akkor egy 6 éves 13kgos lány kutya.
2011. ápr. 18. 14:34
 2/5 anonim válasza:
A kutyád hím vagy nőstény?És mennyi idős? Ha szuka akkor lehet hogy tüzel/tüzelni fog...
2011. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sok pisi nem hinném, hogy baj. A vér jöhetett "máshonnan, ha szuka, és tüzel. Vagy csak simán erőlködött. Ha egyébként semmi baja, szerintem nem kell doki. (Mondom én, aki pár tüsszögés után elvitte a kutyáját:-D)
2011. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kakiján pl azért is lehet vér,mert mondjuk egy csont felsértette a beleinél
2011. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ivartalanított,és mint írtam 6 éves 13kgos szuka.(keverék,tacskó és foxi szerű)
2011. ápr. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!