Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bele vagtam a kutyam borebe?

Bele vagtam a kutyam borebe?

Figyelt kérdés
a kutyamon volt egy resz ahol nagyon ossze volt gabajodva a szor es megprobaltam levagni de nem lattam semmit es veletlenul bele vagtam a borebe ver nem folyt, a kutyam meg sem erezte, de latszik egy felcentis lyuk.NEm lesz semmi baja? Mit csinaljak?
2011. ápr. 18. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
hogylehet hogy nemérezte ha fél centis a lyuk?
2011. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mentalist ***** válasza:
Nem lessz semmi baja esetleg lefertőtlenítheted.
2011. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
45%
Nekem is volt már olyan, hogy picit megsérült a bőre, én lefertőtlenítettem és neogranormonnal bekentem. Nem lett semmi baja, úgyhogy nyugi
2011. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ha ma nem is érzett semmit, holnap már érezheti. Mindenesetre fertőtlenítsd le a sebet, vagy kötözd be!
2011. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy felóleti sérülés lesz, nem hinném, hogy mély lenne, akkor vérezne is, vagy látszódna rendes seb. most nem tudom, hogyan érted ezt a 'fél centis lyukat' tehát, hogy mély is vagy csupán egy apró horzsolásszerű valami, de az a legjobb, ha lefertőtleníted betadine-nal. KRÉMET, PORT vagy bármi hegesítőt, gyógyszert NE tegyél rá - orvosi alapelv, hogy sebbe krémet nem kenünk. Majd ha hámosodik, akkor kenhetsz rá neogranormont. :)
2011. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsánat, utolsó vok, nem felóleti, hanem felületi... :)
2011. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Betadinnal kezeld le.
2011. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Betadinnal kend be.
2011. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mindenképpen fertőtlenítsd le Betadinnal! Tartsd tisztán, be fog hegedni, ne izgulj!
2011. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm kutyájába beleharapott egy másik kutya 1cm-es lyuk volt rajta,csak lefertőttlenítettük és semmi baja nem lett tőle.
2011. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!