Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a szép ezekben a lábtörlő...

Mi a szép ezekben a lábtörlő "kutyákban"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 16:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
:DNemtom:)))
2011. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy szépek. de aranyosak. nekünk mopszunk van és egyszerűen annyira csúnya, hogy imádomXDhát ezért szép.Xd
2011. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Erről szembe jutott egy régi vicc.

Egy pasi egy bulldogot sétáltatott az utcán, amikor egy nő

odaszólt -Pfújj, de ronda ez a kutya !

A pasi nyugodtan válaszolt-Hölgyem, ez a kutya már több szépségversenyt is megnyert, de ahogy kegyedet elnézem,ön egyet sem....

2011. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Akik a "lábtörlő" fajtákat választják, azoknak minden szép rajtuk. Miért is kellene mindenkinek minden fajtát szeretnie? Minden kutyafajtának van egyéni, a fajtájára jellemző természete, külseje.

Ha neked nem tetszik valamelyik fajta, úgy sem értenéd meg, hogy másnak mi a szép benne.

2011. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 mentalist ***** válasza:
14%
Semmi.
2011. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én értem hogy mindenkinek más az ízlése, de ne legyünk ár ennyire naivak... Minden második ember yorkshire terriert vesz első kutyának csak mert milyen "cuki"... Közbe meg itt kérdezgetnek úgy, hogy semmit se tudnak a terrierekről...
2011. ápr. 18. 17:15
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
de azt is nézd, meg hogy az általad említett kérdéseket hány évesek teszik fel.sokan nem tudják,hogy a yorkie nagyon okos, és mivel terrier sok sétára és tanításra van szüksége.én szívesen elfogadnék egy olyan kutyát, mivel panelban nem akarok nagyobbat tartani, de nem azért mert a pláza lányai is olyat tartanak.Amúgy nem kötekedésből meg semmi, de szerinted melyik kutya szép?
2011. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem vennék olyan kutyát, van egy rokonunk (lehet hogy csak ők tanítják rosszul) de ha már hozzájuk kell mennem már nem akarok, mert akárhányszor náluk vagyok meg akar harapni a ro*adt kutya.
2011. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17:31 vagyok, nameg nekem amúgyis olyan nemtudom rossz véleményem van ezekről a kutyákról, inkább választok nagyot az legalább nyugodtabb természetű:D
2011. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem az ausztrál juhászkutya, berni pásztor, sheltie és a shar-pei a legszebbek :)
2011. ápr. 18. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!