Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel másabb a Labrador mint...

Mivel másabb a Labrador mint a Golden?

Figyelt kérdés

Nemtudom melyiket lenne jobb venni.

Nagy lakásba (sok sétáltatás,kis kert) kis gyerekek nincsenek... Viszont nagyon barátságos,hűséges társ kell!

miben különböznek?


2011. ápr. 18. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én golden-t választanék.. a labradort is ajánlják családba..hogy gyerekeket szereti, de ő egy kicsit vadász kutya is.kacsavadászat jut eszembe róla. a goldenről meg csak az hogy családi kutyuli, de mindkét fajtánál lehet tartós betegség is...

[link]


[link]

2011. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A golden retriever is vadászkutya. :)

Szerintem sok különbség nincsen, ha "csak" annyi kell, hogy hűséges társ legyen, akkor mindegy melyik, válaszd azt, amelyik jobban tetszik. És mindenképp tenyésztőtől, törzskönyvvel, eü. szűrésekkel rendelkező szülőktől vegyél kiskutyát.

2011. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő vadász kutya...annyi a különbség, a goldi kicsit atletikusabb, könnyebb felépítésű, a labrador inkább masszívabb alkat. Mindkettő mozgékony, barátságos, családcentrikus és jó sport kutyák. Nekem a labrador jobban tetszik.
2011. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Golden szebb és okosabb mindkettő személyes tapasztalat.
2011. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!