Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sheltiesek! Mi a véleményetek...

~Luci~ kérdése:

Sheltiesek! Mi a véleményetek a kutyáról? Akik tapasztaltak irhatnának. És lécci ne linket adjatok!

Figyelt kérdés
A ti kutyátok kertben van vagy lakásba?Jól megfér más állatokkkal és gyerekekkel?Illetve mennyire kell ápolni a szőrét?15 éves vagyok és azt szeretném tudni hogy ideális lenne-e nekem ez a kutyafajta.És ami még fontos.ti kitől és MENNYIÉRT vettétek a kutyusotokat?
2011. ápr. 18. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

Szerintem a sheltie ideális fajta kezdő kutyásoknak:) nekem 3 is van:) A szőrét 2-3 hetente elég bőven átkefélni és a vedlési időszakban kicsit többször.Kinti, benti kutyának is ideális mert a szőre télen abszolút szigetel. Gyerekekkel más kutyákkal nagyon jól kijönnek a cicámmal is elvannak.

Én különböző helyekről szereztem be a kutyákat de átlagban olyan 70-80 ezer forint egy kiskutya...van persze ahol több.

Most a The South's Star kennelben vannak kicsik amiről tudok.

Figyelj, hogy a szülők szűrve legyenek CEA/PRA/KAT szembetegségekre mert ez gyakori a fajtában

2011. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem,kertes házban, kint-bent egyaránt, nagyon barátságos természetű, mozgékony, imád játszani és sportolni. Más állatokkal teljesen jól kijön, bár ez függ a nevelésétől! Ideális lenne, ha tudsz vele eleget mozogni, foglalkozni akár valami sportot űzni, játszani...a szőrét fésülni,ápolni nagyon fontos, hogy megőrizze szépségét. Csak Tk. kutyát vegyél tenyésztőtől! üdv.
2011. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!