Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az Amerikai staffordshire terrier fajtával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Amerikai staffordshire terrier tartó gazdiktól szeretném kérdezni... Például: Mennyit eszik? Mennyire tanulékony? Mennyi a mozgásigénye? Mennyire "gazdiszerető", ragaszkodó? Jól tartható-e lakásban? Intelligenciája milyen szintű más kutyákhoz képes?
2011. ápr. 18. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Evés: mienk tud eleget de kutya függő :D

Tanulékony: dícséret,jutalomfalat;játékos tanulás jobban megy a dolog

Mozgásigény:nagy,kifejezetten szeretnek mozogni :)

Gazdiszerető:Igen,gazdáját imádjaa mindent megtenne :D

lakásban megfelelő lemozgatás mellett elvan :)

2011. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Etetés: hát rá van írva a tápokra (ezt hadd ne kelljen leírnom, tápok honlapján megtalálod), hogy mennyit kell adni kb, a többi a Te kutyádon múlik, hogy mik az igényei.

Szerintem nagyon tanulékony, és szívesen is tanul, jutalomfalattal tényleg sokkal könnyebb.

Én lakásban tartom, nagyon jól elvan, ha egész nap benn vagyunk, akkor képes reggeltől estig lustálkodni, de bírja az egész napos túrázást is, de azért a napi 2 óra mozgást igényli.

Hát a ragaszkodóság egyedenként más szerintem, alapból persze nem megy el a gazdától, védi, ha kell. Az enyém pl nagyon barátságos, mindenkivel közvetlen. De láttam már visszahúzódóbbakat is, akik tényleg csak a gazdi seggébe bújtak. Szóval ez elég változó, és attól is függ, hogyan neveled, mennyire szoktatod hozzá az ingerekhez, idegenekhez.

Az intelligenciája elég magas szintű, sokmindent tényleg gondolkodva, az eszével old meg.

Összességében egy nagyranőtt öleb :D Egy bújós, puszis, szeretnivaló tünemény! :)

2011. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 800 ft/kg-os Happy Dogot adunk neki, napi 30-40 dkg-ot eszik meg, számold ki, kb. mennyire jön ki.

Nagyon tanulékony, a miénk 5 hós korára több mint 10 vezényszót ismert és sajátított el. De nagyon következetesnek kell lenned és határozottnak, különben a fejedre nő.

Nagyon nagy a mozgásigénye, mi csak biciklivel tudjuk heti 2szer lefárasztani, lakásban tartott.

Az intelligenciájáról annyit, hogy túlságosan is okos, ha rosszalkodni akar, megoldja, feltalálja magát nagyon hamar :)

Egyetértek az ölebbel, imádja az embereket, a 2 éves keresztlányom volt, hogy a fejére esett, rálépett, mindent megenged neki. A kutyákkal már nagyobb a gond, kanunk van, és necces néha más kannak összeereszteni, ha a másik is agresszívabb.

Nagyon imádja az őt körülvevőket, de csak nekem meg a páromnak fogad szót.

Nagyjából ennyi jutott eszembe :)

Családi kutyának csak ajánlani tudom, de nagyon sokat igényli a társaságot, simogatást. Ne legyen sokat egyedül.

2011. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2011. ápr. 19. 18:21
 5/5 anonim válasza:
az enyém sokat eszik de ezt lemozogja nagyon értelmes kutyák a rossz szándékú embereket egyből kiszurja a gazdijáért az életét is feláldozná az enyém imád labdázni kergetőzni
2011. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!