Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olyan kutyát tudtok...

Milyen olyan kutyát tudtok ajánlani, ami aránylag kis termetű, barátságos, szép, kedves és okos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

westie, yorkie,

bár én előbbit ajánlom

2011. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Foxi.
2011. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
havanese... kis termetű, roppant ragaszkodó kedves teremtés, szinte mindenhova megy után mégha wc-re mész akkor is, nagy benne a szeretet-adó képesség, de el is várja hogy egy kicsit odafigyelj rá.... emelett még okos is, ha nem kényezteted el túlságosan persze.
2011. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Angol cocker spániel :) Az össze jelző illik rá amit írtál. Nekem spanim van és egy csodálatos fajta. Csakis ajánlani tudom :)
2011. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Foxi, tacskó, spániel, törpe schnauzer
2011. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

kis spicc

[link]

2011. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt nem írtam, hogy kinti kutyus lenne, viszont a kertünk nem valami túl nagy :(
2011. ápr. 18. 22:05
 8/21 anonim ***** válasza:
shetlandi juhászkutya!! nem divat fajta, nincs szaporítva. Szép kedves, döbbenetesen okos, sportra is jó és össz 35-37 cm
2011. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ja és a shetlandi kinti kutyának is tökéletes, vastag szőre van ami nagyon jó időjárásálló
2011. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Sok kutyám volt már, de Golden Retriever a legjobb. Nem túl kicsi, de nem is nagy. Ha nem panelba kell, akkor Goldit válassz. Imádja a gazdáját, illedelmes, gyönyörű, sose nyal össze, sosem ugrál fel, félreáll ha nagy pakkokkal jövök haza, bármire könnyen megtanítható, imádja a gyerekeket. Érti amit mondasz neki, még ha egész mondatokban is beszélsz hozzá, stb...
2011. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!