Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám olyan szinten megrágt...

Phiona0068 kérdése:

A kutyám olyan szinten megrágta a farkát, hogy teljesen le kellett vágni, eltelt egy hét és még mindig próbálkozik, nem lehet magára hagyni, rendbe fog jönni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem is hallottam!Az állatorvos mit mond?Biztos helyre fog jönni.Esetleg nincs valami olyan dolog amivel le lehet foglani a kutyust?Érdekes,hogy ezzel saját magának okoz fájdalmat!
2011. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egyértelmű , bekattant!

talán egy kicsivel másképpen kellene vele viselkedni !!

lts : cessar millan féle kutyapszichológia !

2011. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy pótcselekvés. Le kell fárasztani agyilag, fizikailag Kennelkutyáknál szokott előfordulni.
2011. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A második válaszolótól kérdezem,mit kellene csinálnom, mit értesz azalatt, hogy másképp kell vele viselkedni?
2011. ápr. 19. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is nekilátni annyit mozgatni és tanítani naponta, hogy a foglalkozások között csak aludni legyen ideje. Utána pedig tisztázni a rangsor problémákat. Ehhez találsz segítséget Jan Fennel könyvében, Cesar Millan könyvében, Korom Gábor könyvében, stb...
2011. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs valami allergiája?

Bűzmirigye rendben?

2011. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Szerintem meg valami kisebb probléma áll a dolog hátterében, pl. rühesség, vagy ilyesmi, ami miatt rágja a farkát. Én is inkább először egészségügyi dolgokban gondolkoznék, betegségekben, élősködőkben, és ha mindegyikről bebizonyosodott, hogy nem, akkor keresnék más jellegű problémákat. Én mindenesetre elvinném egy másik állatorvoshoz, nem ahhoz, aki levágta a farkát.
2011. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!