Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetett a baja a kiskutyám...

Mi lehetett a baja a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés
elöször semmi baja nem volt 10 perc mulva kimegyek és nagyon reszket (rángatózott) nem bírt rendesen felálni szédelgett utánna már fel se birt állni és csak feküt és olyan hangot adott mint a teafőző amikor már nincs benne viz hortyogott
2011. ápr. 19. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem epilepszia, de mindenképpen beszélj egy orvossal!
2011. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért itt írkálsz,miért nem a kutyáddal vagy úton egy állatorvos felé?
2011. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
És elmúlt utána?
2011. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is epilepszia! Vidd orvoshoz minél előbb, valószínűleg ír föl gyógyszert, amit folyamatosan szednie kell neki. Ez volt az első rohama?
2011. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Epilepszia, túl magas vérnyomás, patkányméreg, mérgező növény, ezer oka lehet, vidd orvoshoz miél hamarabb...
2011. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
,ikor már hivtam volma az orvost nem élt
2011. ápr. 20. 12:12
 7/14 A kérdező kommentje:
mi váthata ki azt ijen hirtelen ?? az igaz hogy patkány fogó kutya volt csak utólag szeretném tudni hogy mi volt mert nagyon szerettem
2011. ápr. 20. 12:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha boncolást kértél volna, akkor egyértelműen meg lehetett volna állapítani.

Persze, ez pénzbe kerül, annyit meg már nem ér a szeretett kiskutyád, igaz?

2011. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de hogy az ilyen csicska beképzelt ..... ket ..hát nem igaz...most azzal mért lesz jobb hogy olyan áron tudom meg hogy felboncolják és itt most nem a pénzről beszélek..az a baj pontosan hogy annyira szerttem hogy nem tudnám megállni h megcsinálják...egyébként 15 éves vagyok és nem tuttam mit csinálni!!!!!!!
2011. ápr. 20. 16:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Először is, nem látszik, hogy hány éves az író.

Másodszor itt hiába kérdezel bárkit, hogy miért pusztult el a kiskutyád, azt csak boncolás tudja megállapítani.

Itt nem nagyon vannak orvosok.

Azt sem tudjuk, hány éves volt a kutyád, mit evett.

Mit gondolsz, milyen választ remélsz?

Ha érdekel, a szüleidnek lehetett volna annyi esze, hogy ilyen váratlan haláleset után boncolást kérnek.

Gondolom, ez eszükbe sem jutott.

Most már csak találgatni lehet.


Egyébként ha az én gyerekem beszélne így, mint ahogy te, bizonyisten összekócolnám a fogait!

2011. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!