Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon mennyibe kerül...

Magyarországon mennyibe kerül egy kis husky?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont annyiba, mint a többi.
2011. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xnorkax ***** válasza:
100.000 forinttól kezdődik egy minőségi kiskutya, de előfordulhat, hogy van valami hibája vagy gyengébb minőségű (küllemben) akkor olcsóbban adja a tenyésztő, ivartalanítási kötelezettséggel, hobbi kutyaként. Ilyenkor kap egy pecsétet a törzskönyvbe, hogy nem tenyészthető.
2011. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miért akarsz husky-t? Nem erre az éghajlatra való.
2011. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ebben az éghajlatban is jól érzi magát, olcsobban nincs?
2011. ápr. 20. 18:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, van az utcában egy 7 év körüli már 20C-ban szenved, 30 C körül gazda locsolni szokta vízzel.

Kapsz olcsóbban csak az nem husky lesz, hanem husky jellegű eb, 4 lába lesz és mind földig fog érni.

2011. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 xnorkax ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve. A minőségért fizetni kell, az élet minden terén. Nem mindegy, milyen kutyával töltesz el 12-15 évet. Persze ezen nem azt értem, hogy egy keverék kutya alsóbbrendű, de ha valaki fajtatiszta kutyust szeretne, akkor csak rendes helyről vegyen!
2011. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia!


Nekem van 1 husky kutyusom,nem fajtiszta 1 éve vettem 50.000-ért.

Egyébként semmi különbség nincs,ugyanúgy néz ki mint az eredeti,csak barna szemmel.

2011. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xnorkax ***** válasza:
És a te huskyd törzskönyves? Kérlek, ne támogasd a szaporítókat, főleg ne egy olyan ember előtt, aki éppen venni akar kutyát. Neked lehet, hogy épp szerencséd volt, hogy a kutyád nem szenved mondjuk diszpláziától, vagy egyéb betegségektől, nem ideggyenge és hasonlít egy huskyra.
2011. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de pont a legkitenyésztettebb egyedeknek van a legtöbb betegségük és a leggyengébb immunrendszerük... ez ugyanaz, mint a rengeteg ütődött Tudor uralkodó...a belterjesség növeli a genetikai hibák továbbadódását. Nekem egy rettentőaranyos törzskönyves, szaporítható skótjuhászom van. Ennél kedvesebb kutyával sosem találkoztam, de az biztos, hogy a következő egy keverék lesz. Azok a legintelligensebbek és a legellenállóbbak!
2011. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz olcsóbban is gyönyörű husky-t. Nem tudom milyen célból szeretnél kutyát venni, de ha azért mert szereted az állatokat és gondoskodnál róla egy életen át, akkor ajánlom figyelmedbe a fajtamentőket. Egyébként meg gyönyörű,szeretetreméltó kutyákat találhatsz menhelyeken, gyepiken. Utobbival életet is menthetsz és semmivel sem kevesebbek, mint egy fajkutya.
2011. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!