Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Megsérült a kutyám!...

SOS! Megsérült a kutyám! Mivel enyhithetem a fájdalmát?

Figyelt kérdés

egy idegen kutya megharapta a hátsó lábánál és nem tud menni,látszik hogy fáj neki.ha ugy fogom meg akkor is.szegényem ugy sír. :(

holnap viszem orvoshoz de addig is kéne valami! hidegborogatás is jó neki? vagy nincs olyan embernek való gyógyszer amiböl egy kis mennyiséget adhatnék neki?

17/L


2011. ápr. 20. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Emberi gyóygszert nem szabad adni neki.A hidegborogatás szerintem jó ötlet.
2011. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Fél algopirint lehet neki adni.
2011. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 xnorkax ***** válasza:
100%
A gyógyszereket inkább hagyd, még véletlenül ronthatsz a helyzeten. A hideg borogatás jó lenne, vagy legalábbis kösd be valamivel, hogy ne nagyon nyalogassa.
2011. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jobbulást neki!
2011. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

raktam neki rá borogatást,szegény ugy megszeppent hogy csak fekszik de csak zuzodása van szerencsére,meg egy max fél centis sebe :(

szegény fázik a borogatástól ezért még be is takartgattam kicsit :(

köszi a segitséget!!!!

2011. ápr. 20. 17:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak gerincsérve van, és amikor nagyon fájt neki időváltozás miatt, azt mondta a doki, amíg nem tudom elvinni hozzá, fél algopirynt nyugodtan adjak neki. Persze rendszeresen nem lehet, de ilyen esetekben nemlesz tőle baja. És ezután borogasd be neki, meg lehetőleg kösd be úgy, hogy ne tudja leszedni a kötést róla. Hamarabb nem tudod esetleg elvinni? Remélem a másik kutya is be volt oltva... Jobbulást a kutyusodnak!
2011. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

falun lakunk és a városba viszem őt mindig,sajnos a másikat nem is ismerem még látásból se :(

szegény egyenlőre csak fekszik,de majd rákötöm de egyenlőre ráteritettem neki :( alig tudok hozzá érni mert vísit a fájdalomtól :(

köszi a segitséget!

2011. ápr. 20. 17:26
 8/12 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 20. 17:39
 9/12 A kérdező kommentje:

sziasztok!

meg jött a doki,megnézte ezt a kis lüke Baileyst.kapott kettő szurit,nagyon fájt neki,de nemsokára hatni fog.pénteken viszem kontrollra! :(

2011. ápr. 20. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyem a kicsi szívét, nagyon édes a képen.

A felületi sérülést fertőtlenítsd, a zúzódásnak meg kell pár nap, hogy helyre jöjjön.

Egyébként van egy nagyon jó könyv, innen le tudod tölteni:

[link]


Le van írva, hogy melyik teafű, mire jó. Én szoktam adni a kutyámnak, vannak olyanok is, amik nagyon jó gyulladás csökkentők. És ezek biztos, hogy segítenek;)

2011. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!