Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyust válasszam?

Melyik kutyust válasszam?

Figyelt kérdés

Melyik kutya igényel ezek közül a legtöbb törődést: Westie , Bichon Havanese , Yorkie ..??

és egy nap én vagy 4 órát tudnék vele foglalkozni

szerintetek melyik kutyi legyen az?:D


2011. ápr. 20. 17:00
 1/8 xnorkax ***** válasza:
A westie és a yorki ugyebár terrierek, szóval folyton pörögnek és szeretnek mozogni. :) Szerintem a westie jobban, szóval mindenképp ő mozog a legtöbbet. Egyébként lakásban tartanád? Abban a négy órában az összes napi séta benne lenne?
2011. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lakásban is de van egy melléképület az udvarunkon ott is meleg van és szerintem ott lenne :d
2011. ápr. 20. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
westie
2011. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
westie
2011. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bichon havanese rengeteg törődést igényel. sok probléma van velük, ezt a fajtát nem kis pályásoknak ajánlanám ( ha mondhatom így. )

westiet ajánlom :) de inkább veletek lakjon ne külön abba a valamibe.

2011. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melléképületbe szerintem egyik sem való.legyen inkább a lakásban,ha már ilyen kutyán gondolkozol.Mindegyikkel egyformán kell törődni.
2011. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bbarbyyy válasza:
Nekem westim van, és úgy gondolom, hogy nagyon édes kiskutyus. Suli után én se nagyon tudtam foglalkozni vele, de attól függetlenül nagyon erős a kapcsolatunk, hűséges kutya. Szeret a családi nyüzsgés közepében lenni :D És (engem legalábbis) imád reggel bebújni mellém a takaró alá :D Szerintem ők a legjobb választás!
2011. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bbarbyyy válasza:
Na ez elég értelmetlen lett :) Mindegy, szerintem inkább westie, de a yorki sem rossz.
2011. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!