Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom elfogadni h nem...

Nem tudom elfogadni h nem lehet kutyám, már lassan sírok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira imádom a kutyákat....kaptam 10évesen egyet, de sajnos keverék, és eléggé rossz természetű,meg anyué...

Nekem meg régi vágyam egy Golden retriever de nem lehet mert anyu ellenzi és 2 kutya mellé még 1 már nem lehet panelba...:SSSSSSS magamat szoktam meghazudtolni, folyamatosan róluk olvasok,hirdetéseket,kenneleket nézek mintha már vehetnék is egyet..:(


2011. ápr. 20. 17:13
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
egyedül az a megoldás lehetne, h mamámhoz költözök. Fél órára innen. Viszont elég magányos lennék ott, de a sulim közelebb lenne... Szerintetek? micsináljak? :S
2011. ápr. 20. 17:14
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem te sem akarnál neki rosszat, ugye? Ha belegondolsz, csak szomorkodnak, a golden túl nagytestű ahhoz, hogy panelban éljen, ráadásul két másik társával együtt. Várj vele, amíg nagyobb helyre tudnád vinni, ha ennyire szereted őket, biztos megérted, hogy egy golden sem vágyna a jelenlegi helyre. Fel a fejjel!
2011. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 xnorkax ***** válasza:
100%

Most egy kutya miatt szeretnél elköltözni otthonról? Mikor van otthon is egy? És mi az, hogy sajnos keverék? Egy keverék is lehet legalább olyan nagyszerű kutya, mint egy fajtatiszta golden.

Először is nőj fel. Szó szerint. Majd ha annyi idős leszel, hogy lesz saját házad, kereseted, megveheted álmaid kutyáját. Addig pedig tanulj sokat a kutyákról és szeresd a mostanit is. :)

2011. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
NEKED NEM VALÓ kutya,teljesen egyértelmű,van kettő de őket nem tudod szeretni mert keverékek?Szánalmas.Remélem tudod hogy panelba még 1 sem való,sőt törvény is bünteti ha több mint 1 kutyád van,szóval nem kéne ezt itt hangoztatni.
2011. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én a macskákkal vagyok így... Imádom őket, volt is már pár, de egyszerűen nincs szerencsém velük...:S Otthon van egy kutya, őt is szeretem, de az nem ugyanaz...

De mivel kolis vagyok, a családom meg nem szereti a macskákat, várnom kell addig, míg saját családom lesz...:S

2011. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

először is 2 kistestű kutya van egy 120nm-es lakásban, az egyik kutya anyué, a másik egy másik családé, csak többen lakunk..de közöm nincs a másik kutyához... Tudom h nagy felelősség egy kutya,de szerintem nem kéne egyből lehurrogni azt,akiről szart sem tudtok.


Nem csak az miatt költöznék el. Amúgy semmi bajom avval h keverék, imádtam,csak sajnos lusta, semmit se csinál 24órából 18at alszik, többi séta,de úgy, nehogy neki menjen más kutyának (kutya iskolába nem viszi anyu)...Nem az én hibám...én kb megtanítottam ígyis 10 parancsra és foglalkozok vele..

2011. ápr. 20. 17:24
 7/25 anonim ***** válasza:
Nőlj fel kölyök!! Mármint agyilag... Eltartani miből kívánod a kutyát??
2011. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem a pénzről van szó... nem az a gond. Hanem h anyu nem engedi meg,amit meg is értek,csak rossz a tudat,h kb még 10évet várhatok a kutyusra..
2011. ápr. 20. 17:27
 9/25 anonim ***** válasza:
120nm???Hány szobás az a panel?
2011. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 xnorkax ***** válasza:
100%
De ha te kaptad a kutyát, akkor miért lett anyukádé? Biztosan meg van az oka, hogy szerinted "rossz" a természete. Foglalkozz vele, suli mellett talán még szerencsés dolog is, hogy nem annyira aktív eb.
2011. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!