Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutyatáp milyen?

Szerintetek ez a kutyatáp milyen?

Figyelt kérdés

[link]

Az a fura, hogy nem irták ki miből készül.

[link]

Ez is olyan sz*r mint a Pedigree és társaik?

[link]

Itt se írták ki az összetevőket.

[link]

Ez?


2011. ápr. 20. 18:34
 1/3 xnorkax ***** válasza:

A Chappit felejtsd el, az is ugyanolyan rossz, mint a Pedigree.

Az elsőre keress rá valahol a neten, hogy mit tartalmaz, mert első blikkre inkább ne vegyél tápot.

A másodikról ugye már nyilatkoztam fent

A harmadik egész jónak tűnik, de mást nem is tartalmaz?

A negyediket azt hiszem láttam már a tescoban. Erre is rákéne keresni, pontosan mi van benne.

2011. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Chappi télleg szar..a Pedigree szerintem nem..vagyis az én kutyámnak tökéletes..az első is rossz..a 3.-at kapja egyik ismerősöm kutyája,őneki az a kedvence de a 4.et nem ismerem
2011. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A chappi és a pedigree azért rossz mert színezéket tartalmaz és annak egy kutyatápban semmi keresnivalója, felgyűlik a vesékben és idősebb korban egészségügyi problémákat okozhat.

Dogex Premium Standard-ot nem ismerem de semmit leírás nincs a tápról csak annyi, hogy:

Fehérje tartalom: 22%

Zsír tartalom: 8%

A férje tartalom közepes érték de nem lehet tudni állati vagy növényi eredetű...nem mindegy. A zsírtartalma viszont nagyon alacsony..

Dolli Dog Premium Energy

szintén nincsenek rajta összetevők... de mivel energy táp gondolom magas a fehérje és zsír tartalma ami csak egy nagyon erősen igénybe vett kutyának szükséges.

a jó értékek:

nyersfehérje minden fehérjeféleség és nitrogéntartalmú anyag,

valamint a vitaminok 18 - 24 %

nyerszsír zsiradékok, növényi és ásványi olajok, faggyú, viasz 8 - 13 %

nyershamu a táp 550 °C-on történő elégetése után maradó anyagok 4 - 7 %

nyersrost a kutya szervezete által nem megemészthető anyagok 2 - 4 %

emellett kellenek meg felől vitaminok kalcium-foszfor arány

2011. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!