Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tortát csináljak a...

Milyen tortát csináljak a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó receptet, hogy olyan "igazi" torta alakja legyen?
2009. márc. 4. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyet csináltam: kenyérből vagy kekszekből volt a "piskóta", egyszerűen kivágtam egy kört. Közéjük valami különleges konzervkaja, amilyet ritkán kap, mert drága + száraztáp szemekből a tetejére kiraktam pár mintát.
2009. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt van néhány tortarecept kutyáknak, ha tudsz angolul:

[link]

[link]

2009. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

tepertőkrémes piskótát (cukor nélkül)

azt nagyon szokták szeretni.


ugyanúgy készül mint egy piskóta teljes kiőrlésű lisztel vagy rozsliszttel cukor nincsen benne és két fél közé tepikrém van kenve.


ugyanilyen jó ha kenyértésztát sütsz ki szintén valami tepertővel meg husival.

2009. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nemes gesztus, de szerinted a kutyád ezt értékeli??? Mármint magát a tortát! Én inkább vennék neki valami nagyon finom húst, amit nem szokott kapni, és elvinném sétálni egy jót, de biztos nem bohóckodnék ezzel.
2009. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
A gyertyát el ne felejtsd!
2009. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valami fincsi konzerves kaja kellene. Annak végülis kör alakja van, ha nem esik szét.

És mi lesz az ajándék? De komolyan. Én tortát nem csinálok. De most lesz mind 2-nek a szülinapja. Vagy új nyakörveket kapnak, vagy valami jó kis játékot. Plusz ilyenkor egy jó nagy sétát szoktunk tenni.

2009. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy a kutya nem tartja számon a szülinapját. És az is nyilvánvaló, hogy nem fog megsértődni, ha nem köszöntöd fel a születésnapján. De miért baj, ha egyeseknél egy órát együtt sürög-forog a család a konyhában, folyik az örömködés, főzni tanulnak a gyerekek, közben sok játék, és a végén eszik a kutya valami különlegesen finomat? Nem az alkalomnak örül a kutya, hanem átveszi a család hangulatát. Nem értem, milyen kivetnivaló van benne, ha egyszer mindenki örül neki. Én pl. elfogadom azt is, ha valaki nem csinál ekkora hűhót a szülinapból. Tolerancia kérdése volna?


A recept nálunk így nézett ki: zöldséglevest főztünk, de csak nagyon pici sóval. Ebben szétfőztük a rizset, majd egy hideg tálba kiborítottuk, aminek többé-kevésbé torta formája volt. Kitettük, amíg teljesen ki nem hült. Azután kiborítottuk egy edénybe, feldarabolt keksszel körberaktuk az oldalát, száraztápod darabokra törtem, azokkal díszítettük a tetejét, egy másik adag tápot porrá zúztam, és egy kettőbe tűrt papírlappal rászórva ráírtam a nevének a kezdőbetűjét, mert nem volt túl nagy. A testvére is nálunk volt, kb. 10 mp-ig tartott a finomság.:))


Sok boldog szülinapot! :)

2009. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat ki fogom próbálni! :)


17:31-nek: tudom, hogy nem értékeli, meg nem tudja hogy szülinapja van, de mivel ha már az enyémet is megünneplik, akkor szeretném ha ő sem maradna ki,és mivel száraztápot eszik ilyenkor egy különleges alkalom adtán kap valami ízletesebbet. Ja, és az neki nem lenne nagy szülinapi ajádnék hogy elviszem egy nagy sétára. Mi minden nap sétálunk és hétvégén elviszem egy-két nagyobbra is. Ha pedig jó idő van és nincs nagyon meleg pedig rendszeresen kirándulunk az erdőben.

nekem van időm és szívesen "bohóckodom" ezzel.


18:36-nak: új nyakörvet fog kapni, egész különleges mert kis kövekkel van kirakva, és egy szép bilétát.

2009. márc. 5. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!