Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak enni a kutyámnak ha...

Mit adjak enni a kutyámnak ha hasmenése van?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet vele. Ugyan azt a tápot eszi mint eddig, jókedvű, játékos,de már 2. napja hasmenése van. Ha nem javul természetesen elviszem állatorvoshoz,csak kíváncsi lennék,hogy ilyenkor mit lehet neki adni enni,ami kicsit megfogja. Egyébként csivaváról van szó.
2011. ápr. 20. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kölyökkutya, akkor minél előbb vidd orvoshoz, mert a tulzott hasmenés miatt hamar kiszáradhat. Ha felnőtt, akkor próbálkozhatsz nyákos rizzsel (vizben megfőzöd a rizst, nem öblited le) és kaphat egy kis natur joghurtot, hogy a bélflórái helyreálljanak. De ha 2 nap után is megy a hasa, mutasd meg orvosnak.
2011. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szilárd ételt például száraztápot.
2011. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 compactegon ***** válasza:
adjál neki Bolust, a mienk rommá f#sta utazás után a falat...reggelre semmi baja nem volt (előtte két nap hányás -f#sás). fertőtleníti a gyomrát és a beleit, ráadásul vmi természetes gyógyszer, kapsz a patikában. mellette száraztáp, esetleg szoktam egy háztartási kekszet belemorzsolni vagy rizst.
2011. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
főtt rizs,főtt natur csirkehússal. a Bolust én is ajánlom de ilyen kis termetű kutyának max egy felet adj egy nap. a tacsim is csak 1et ehet naponta!
2011. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Kapott főtt húst és most úgy tűnik elmúlt neki. :)
2011. ápr. 22. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!