Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kritikusan begyulladt fül...

Kritikusan begyulladt fül ellen milyen szer segíthet?

Figyelt kérdés
Az állatorvos által felírtak nem segítettek
2011. ápr. 21. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig nekünk állatorvos írt fel egy folyadékot, amit vattára öntve kellett és naponta kitisztítani a fülét. Nem tudom mi volt a neve, de ilyen alkoholos szaga volt. Amikor nincs begyulladva, csak koszos, zsíros a füle, akkor meg nekünk wu2 (normál) sampont ajánlott a doki.
2011. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem írass fel az állatorvossal másik valamilyen szert.Kamillázhatod is esetleg mert az gyulladáscsökkentő.Vagy esetleg valami ember fülcseppet is kipróbálhatsz-kérj segítséget a gyógyszertárban,és nyugodtan mondd meg,hogy kutyának kellene
2011. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vidd másik állatorvoshoz.

Egyébként az általa felírt gyógyszert tudod a kutyádnak adni?

Fülcseppet tudsz csepegtetni?

Mert ha nem, akkor ne az orvos általit kritizáld.

2011. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Másik orvos kéne, valószínűleg át kellene mosni antibiotikummal a fülét, ehhez pedig nem árt egy fülészetben jártas szakorvos. Nem tudom hol laktok, de nagyobb klinikákon megcsinálják, és az ország legtöbb pontjáról max 60 km-t kell utazni egy ilyenért.
2011. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vettek mintát a füléből? Aszerint kaptál gyógyszert? Valóban betartottad a kezelési utasítást?
2011. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek a választ. Szoktam kamillás vatával a fülét masszírozni, fülcseppeket is próbáltunk de nem igazán segítettek. Amúgy sokat vakarja és nagyon büdös a füle, sokszor felnyüszít ha erősebben megfogom neki. Tudnátok ajánlani valami házi módszert, jövő héten ellátogatunk egy másik állatorvoshoz. Amúgy egy 5 éves, kan westieről van szó.
2011. ápr. 21. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Komoly gyulladásra utaló, amit leírtál. Ne kamillázd! Olyan orvoshoz menjetek, aki mintát vesz a fülből és az alapján ír elő kezelést. Sajnos, az ilyen gyulladások kezelése sokáig tart , mire meggyógyul.
2011. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NINCS HÁZI MÓDSZER! És orvosból is nagyon meg kell nézni milyet választasz!
2011. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, az elhanyagolt fülgyulladás az agyra húzódik.

Meglehet, a dobhártya is eltömődött,akkor meg műtét kell!

Mielőbb megelőzés és drasztikus kezelés.

Ez nem vicc és nem játék!

2011. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!