Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincs kitéve egy boltra,...

Ha nincs kitéve egy boltra, hogy nem szabad kutyát bevinni akkor bevihetem anélkül hogy szólhatnának? (papírboltról van szó)

Figyelt kérdés
Elvileg ha azt akarják, hogy ne legyen bent kutya fel kell tüntetniük nem? És nem is élelmiszer bolt. Kis testű kutyával mennék.
2011. ápr. 21. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ez úgy szokás, hogy megkérdezed, beviheted-e, aztán vagy igen, vagy nem. De a bolt más tulajdona, mint ahogy más házába nem viszünk csak úgy be kutyát, úgy boltba se!
2011. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először szerintem is kérdezd meg! Egyébként papírboltba miért kéne kutyust vinni?
2011. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem abban az esetben, ha leviszi valaki a kutyust sétálni és nem akar 2-szer fordulni a papírbolt miatt, így érthető.

DE először feltétlenül kérdezd meg és lehetőleg ölben legyen. Az én házamra sincs ki téve, hogy kutyát nem lehet behozni, még is rosszul tűrném, ha valaki csak úgy behozná a kutyáját.

2011. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, először megkérdezed és csak ha megengedik viszed be.
2011. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
üzleteknek köteleségük kitenni lehet e vagy sem!!!
2011. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én, ha olyan a helyzet, beviszem, és ha annak ellenére kiküldenek, hogy az üzleten kívül nincs kiírva, hogy kutyát bevinni tilos, akkor ezt szóvá teszem, de természetesen utána elhagyom a helységet.


Tudtommal, élelmiszert, itlat árusító, és vendéglátó üzleten, közintézményeken kívül bárhova be lehet vinni a kutyát, ha nincs tábla, vagy figyelmeztetés, ami ezt tiltaná. Pont a múltkor volt az Aktívban erről szó egy másik ügy kapcsán, ahol egy kertbe betörtek és az illetőt megharapta egy kutya és a tulajt is megbüntették, mert nem volt kiírva a kerítésre, hogy "Vigyázz, a kutya harap".

2011. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden van, ami tilos, és nincs kiírva.

Ha mindent kiírnának,egy 10 részes regényt kellene kitenni.

Ha a boltos kutyaszerető, lehet, beengedi a kutyát.

2011. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 12:31

A tábla kitétele viszont le van írva rendeletben, hogy kötelező.Nekem a lakótelepi lakás ajtaján is kint van.

2011. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!