Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható a dzselal ad-din...

Megbízható a dzselal ad-din kennel? Közápázsiai juhász

Figyelt kérdés
vett már valaki innen kutyát?tényleg tenyésztő?
2011. ápr. 21. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én biztos nem...nem ír semmilyen eredményekről, minősítésekről a kutyák adatlapján, se szűrésekről. Amúgy sem szimpatikus kennel...ha megnézed, hogy ki van írva, hogy "asker és ajra eladó", alatta ilyet ír hogy "Ajra szó szerint életveszélyes emberre és kutyára is." Mi az, hogy életveszélyes? a tenyésztő nem azért tart ilyen kutyát mert meg tudja nevelni és tudja szocializálni, hogy kedves legyen más kutyával és emberrel? És ha már ilyen a kutya, miért akarja eladni? ... no komment.

Annyi jó KÁJ kennel van még, válassz másikat.

2011. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi eredmény, egészségi állapot, szürések..

Ráadásul vannak egykét mondatok amik nagyon nemtetszenek nekem lásd.

"Ezzel az ajánlattal azt szeretném elérni, hogy a tőlem vásárolt kiskutyákból minél többet vigyenek el kiállításra, mert nagyon egészségtelennek tartom azt az egyre erősödő tendenciát, hogy a kennel tulajdonosok viszik csak az általuk tenyésztett kutyát, kutyákat, és már szinte mindig ugyanazokkal a példányokkal találkozni kiállításokon"


"...portaőrző szerepet kapva éli életét, ami nem baj."


"....elzárkózom bármilyen fajta viadal elől.De teljes mértékben megértem azokat akik a fajta érdekében,ha módjuk van rá akkor kipróbálják a kutyáikat. "


Nekem nagyon nem szimpi, nem vennék ilyen tenyészetbő kutyát

2011. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 paylol válasza:
Ha közép ázsiait akarsz venni, és nem KÁJ-nak kinéző kiállítási szart, akkor válaszd a Dzselal-ad-din kennelt !! Ezek tényleg KÁJ megállják a helyüket bárhol, abban amire kilett ez a fajta tenyésztve, és nem csak szépen tudnak pózolni a bíró előtt.
2014. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!