Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
tul hiperaktiv a kutyám 10hónapos kan amerikai bulldog városban sétálni nem tudom vinni mert minden kutyát végig ugat és alig birom lefogni h ne szaladjon oda :S csak a város szélén tudom sétáltatni ahol senki sem lakik de szeretnám ugy sétáltani hogy elmegyek a barátnőmhöz elmehet melletünk egy biciglis jöhet más ember aki kutyát sétáltat . Kertes házban lakunk már 2 hónapja KB meg lett kötve mert a szomszéd kutyájit is molesztálta .
2011. ápr. 21. 13:25
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 21. 13:26
 2/10 A kérdező kommentje:
egy ivartalanitásban gondolkodom .csak nem veszélyes már enyi idős kutyánál? és tényleg segitene?
2011. ápr. 21. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:

a megkötéstő csak bedilik teljesen. Főleg egy bulldogot.....

Kutyasuli,ivartalanítás.

2011. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne nevelni??? Vagy le kéne mozgatni rendesen, hogy ne legyen hiperaktív?? Minek vállaltál ilyen kutyát, ha nem tudod rendesen nevelni úgy hogy jól viszonyuljon más kutyákhoz és biciklisekhez, ingerekhez? Először is ajánlom a kutyasulit mindenképpen, meg az ivartalanítás sem ártana, bár az nem fog sokat segíteni a problémádon.
2011. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10 hónaposan nyugodtan ivartalaníttathatod. Jobb is most mint később, ha hajlamos az agresszióra. és tényleg kutyasuli. szánd rá az odőt és a pénzt és lesz egy kezelhető kutyád akivel öröm az élet.

és nem egy, ahol megőrjítitek egymást és lassan már boldogabb lennél, ha nemis lenne.

2011. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy amerikai bulldog nem kikötésre való, meg egyik kutya sem!,...még mindig tartanak itt egyesek, hogy nevelés helyett, a lánc?? 2011-ben azért már fejlettebb dolgok vannak.. ivartalanítás, kutya iskola, nevelés... Mellesleg a láncon teljesen be fog csavarodni, főleg egy kölyök, lesz egy idegbeteg kutyád.
2011. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sokat vidd emberek és kutyák közé.

És KUTYAISKOLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahol élek nincsen kutyaiskola a közelben szolnok emgyében van ilyen egyáltalán és anyagilag menyi lenne nekem ez a kutyaiskola?
2011. ápr. 21. 22:23
 9/10 A kérdező kommentje:
találtam egyet 12 alkalom /10 ezer ez a 12 alkalom elég szerintetek valmire?
2011. ápr. 21. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Relatíve nem sok anyagilag.

A 12 alkalom sikere attól függ, milyen az oktató és mennyire vagy szorgalmas.

Ez kb. másfél hónapon keresztül minden szombat-vasárnap lehet.

Szerintem minimum három hónap kell, azaz 24 alkalomra szükség lenne.

2011. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!