Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg tehetem? (lent)

Meg tehetem? (lent)

Figyelt kérdés
Egy kiskutyánál meg lehet tenni azt, hogy megkapja 6 hetesen, és 8 hetesen az oltását, amikor már hozzánk kerül, 10 hetesen a másik oltást, de mielőtt megkapná a következőt, pont közbe jön egy fontos dolog, ami miatt el kell utaznunk. Mekkora kockázatot vállalnék azzal, ha elvinném magammal a kutyust úgy, hogy egy oltást nem kap meg, mielőtt sétáltatni lehetne? Tehát: jún. 19.-én 11 hetes, gondolom, akkor kapná meg.. de 24.-én vinném magammal.... ?!
2011. ápr. 21. 18:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, jún.19-én 10 hetes.. :)
2011. ápr. 21. 18:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is csúsztam az egyik kötelezőjével kb 2 hetet. A doki kicsit mérges volt de mondta h nem probléma csak legközelebb vigyem időben, mert ha sokat csúszol vele előről kell kezdeni.
2011. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha 10 hetesen megkapta, a következőt 12 hetes korában kapja meg. De nem tudom sajnos. :S
2011. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszii..

De lehet valami baja a kutyusnak, ha esetleg 1-2 napot csúszna a köv. oltása? Ha elviszem magammal mire figyeljek oda, és miért? :)

2011. ápr. 21. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Kerüld azt a helyet, ahol sok idegen kutya van.

Ne engedd a földről semmit felszedni.

A megszokott étele, edénye, fekvőhelye legyen vele.

2011. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Part közelébe mennyire vihetem? :))
2011. ápr. 22. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!