Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csau-csau nehezen tanítható...

A csau-csau nehezen tanítható fajta?

Figyelt kérdés
Megtud tanulni jópár trükköt?
2011. ápr. 21. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek az neked?
2011. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hisz azt se tudod hogy kell
2011. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt csau-csaunk.Velünk nagyon kedves volt,szerett minket.Viszont a túlzott törődést,pátyolgatást nem kedvelte.pl ha simiztem,ő megunta és otthagyott.A viselkedése olyan méltóságteljes,és zárkózott.A játékot is hamar megunta.Viszont jó házörző,és idegenekkel távolságtartó volt.És annyira szépen ugatott
2011. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-2.válaszoló..Neked mi bajod?

+.válaszoló: Nagyon szépen köszönöm:)

2011. ápr. 22. 09:36
 5/7 A kérdező kommentje:
*3válaszoló
2011. ápr. 22. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt csaum, még kislány koromban kaptam, de sajnos már nincsen velünk...:)


Ő nagyon könnyen megtanult dolgokat, de csak akkor fogékony, ha van kedve hozzá.

Nagyon önérzetes fajta, önfejű és sértődékeny. Ha nem simiztem meg, mielőtt visszamentem a koleszba, besértődött, és rám se nézett.

Mindemellett nagyon alkalmazkodóak, mikor városba költözött a vidéki szabadság után...egy panelba...nem gondoltuk volna, hogy ilyen könnyen elfogadja, megszokja és azt, hogy 10 évesen szobatiszta lesz.

Imádtam :)

2011. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még a válasz, de nekem is csau-csaum van. 1 éves múlt. Kicsi korában kell elkezdeni tanítani, jutalomfalattal lehet jobban ösztönözni. Az alapvető ül,fekszik, addig nem eszik míg meg nem engedem, meg a labdát visszahozni az megy. De inkább kedv kérdése nála, meg a jutifalatért. Kitartónak és határozottnak kell vele lenni. Ha kifejezetten olyan kutyát szeretnél ami sok trükköt tud, ne őt válaszd!
2011. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!