Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan éjszaka ugat a...

Állandóan éjszaka ugat a kutyám. Hogy tudom leszoktatni erről? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 hetes Golden Retrivet kutyusomnak egész nap egy nyekkenését sem lehet hallani, éjszaka azonban egyfolytában "beszélget" vagy csak ugat/morog magának. Nem értem a viselkedését! 2 napja kezdte. Egyébként a Goldenekre nem jellemző az ugatás, szóval nem tudom mire vélni....

Kérlek segítsetek hasznos tanácsokkal/ötletekkel!

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!


2011. ápr. 21. 21:52
 1/5 Bozsikrisz ***** válasza:
Lehet, hogy süni matat a kertben:) Olyankor szokták csinálni.
2011. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. De tuti nem, mert van egy másik kuytám, ami elintézni szegény sünit...
2011. ápr. 21. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
lemozgatod eléggé napközben? mielőtt eljön a lefekvés ideje vidd el 40 percre sétálni minden nap. tuti nyugi lesz. hiába szólsz rá attól még valamiért ugat...
2011. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van egy kutyabarátja, akivel egész este birkóznak, játszanak. Ennek ellenére ugat. Tegnap éjszaka csak egy fél órát Hál'Istennek. De most akarom róla leszoktatni, mert még csak pár napja kezdte.

Köszi a válaszokat!

2011. ápr. 23. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! nem olvastad el rendesen a válaszom!:) ne hagyd ki a lefekvés előtti sétát!!és ha nyűszít akkor se menj ki a ha idegesít...neki kb mind1 hogy leszidni megdícsérni mész ki. a lényeg h vonyított és te megjelentél.
2011. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!