Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért hiszi azt a sok barom...

Mért hiszi azt a sok barom hogy ez egy állatorvosi "rendelő"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 00:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
74%
Miért hiszed, ha kiteszel egy kérdést (amit ennyi információból talán csak te értesz), arra értelmes választ kapsz?
2011. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja amikor kiírnak olyan kérdéseket, ahol egyértelmű, hogy végre már orvoshoz kéne vinni az állatkáját...

Hát ugyanilyen az Egészség témakör is.:D Ott is megvárja míg szenved, de itt kér válaszokat meg segítséget. Nem is az, hogy orvoshoz megy. :)

Az Internet világa...

2011. ápr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy olyan világban, ahol még azt is itt kérdezik meg, hogy a párjuknak vajon mi lehet a baja. Ahelyett, hogy megkérdeznék tőle... :S Én max. akkor szoktam itt állatról érdeklődni, ha nem tudok rögtön orvoshoz menni, de érdekel, hogy látott-e már valaki hasonló esetet. De persze, ha nagyon beteg a kutyám/macskám, akkor rohanok a kórházba és nem itt cseszem el az időt.
2011. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Első válaszolónak csak annyit hogy értelmezési problémáid lehetnek ha egy egyszerű kérdést nem értesz.
2011. ápr. 22. 00:45
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező! Kérdésed két értelmű is lehet. :-D


Elsőnek:

Kérdező a gyakori kérdésekre érti azt, hogy Állatorvosi rendelő.

2011. ápr. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én rögtön értettem a kérdést!egy válaszonban már én is kérdeztem egy olyat,hogy miért hiszik azt,hogy ez egy állatklinika..!?Sokszor felháborít,hogy már szinte halálán lévő kutyáról itt kérdezősködnek ,ahelyett hogy hanyatt-homlok rohannának vele a dokihoz!
2011. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

ha a kérdezőnek nem tetszenek az "ilyen" kérdések,ne olvassa el őket.


megértését köszönjük

2011. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Azt.


Tudod, ez sokkal olcsóbb, a kutya meg ugyis fogyóeszköz .. "megdöglik", majd lesz másik, a szomszéd kutyája ugyis most kölykezett 12-öt.

2011. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
80%!Jééé milyen egy szánalmas ember vagy te.:D Amúgy meg ha nem tetszik a kérdés akkor mi a facnak írogatsz ide?Köszönöm a többiek válaszát hát igen nagyon sok a smucig ember aki aszt hiszi hogy nem kell ide doki majd megoldja az internet na az ilyeneknek beadnék egy jó kis vírust és bezárnám egy szobába egy számítógéppel hogy nesze gyógyulj!Szánalmas!
2011. ápr. 22. 21:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Persze, de legalább ha kiírja ide, akkor felnyitják a szemét, és elmondják neki, hogy végre el kéne vinni dokihoz az álatkáját!

Amúgy nem azt várják hogy gyógyitsuk meg az állatukat, csak tanácsokat várnak.

2011. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!