Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fogmosás! Hogyan?

Kutya fogmosás! Hogyan?

Figyelt kérdés
Ki és hogyan mossa a kutyájának a fogat és segített? Én ma mostam meg először kutyafogkefével és gyermek fogkrémmel mert az nem árt nekik.
2011. ápr. 22. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van az a pedigree rúd, az ilyen fogmosós, tisztítja a kutyus fogát :)
2011. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Denta Stick-el!
2011. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát én azt mindennap adom neki nem nagyon tisztitotta a fogát:(
2011. ápr. 22. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
mosd így tovább nyugodtan,ezzel csak használsz neki;) de semmiképpen se mentolos fogkrémmel!
2011. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Denta Stick jaja az :D

hát ha nem használ mosd fogkefével a fogát :D

2011. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én embernek való fogkrémmel nem kísérleteznék, mert nem igazán szeretik az ízét és nem vagyok benne biztos, hogy jót tesz nekik. Kifejezetten kutyáknak való fogápoló szettet vegyél inkább. Nekem az állatorvosom mondta, hogy szódabikarbónával is meg lehet mosni a fogukat.

A Denta Stix nem ér semmit.

2011. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én régebben amikor utána olvastam akkor olyat találtam hogy puhább fogkefével és sós vízzel kel tisztítani neki,én így tettem és neki ez volt a hatásos (:
2011. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szerintem se ér semmit a dental:)
2011. ápr. 22. 15:40
 9/12 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam dental
2011. ápr. 22. 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:
14%

Ti mi a rákról beszéltek? Kutyának fogát mosni? Azt meg minek?? Évezredeken keresztül nem mosta neki senki a fogukat, mégsem haltak ki... Tudják ők, hogy milyen növényeket kell rágcsálniuk ahhoz, hogy tisztuljon a fogazatuk.

Életemben nem hallottam ilyenről. Jelenleg két kutyánk van, soha senkitől nem hallottam még ilyet...

2011. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!