Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szereted a kutyád?...

Miért szereted a kutyád? Milyen örömöket okoz neked?

Figyelt kérdés
Minden apróságra kíváncsi vagyok, amilyen kis örömöket okoz neked az egyszerű, vagy különös napokon.
2011. ápr. 22. 16:54
 1/4 xnorkax ***** válasza:
Azért szeretem, mert feltétel nélkül szeret engem. Szeretem, ahogy odabújik, szeretem, hogy mikor nyüzsögnek körülötte az embereket akkor is csak rám figyel, szeretem, hogy nekem fogad a legjobban szót, mindent szeretek benne. :) Imádom, hogy olyan kis esetlen, de mindenkinek beadja, ha kell, hogy ő a legkeményebb házőrző. Azt is szeretem benne, hogy ha hatvanszor dobom el neki a labdát, akkor hatvanszor hozza vissza teljesen boldogan. Mindig megnevettet. :)
2011. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért szeretem, mert ő ő. Azért szeretem, mert akkor is kedvesen bújik hozzám, ha mindenki ellenem fordul. Szeretem, mert mindig örömet okoz. Szeretem ahogy a hideg nózijával bököd, ha fel akarja hívni magára a figyelmet. Szeretem, mert ő mindig kedves hozzám. Még ha rossz napja van, rám mindig boldogsággal néz. Nagyon szeretem őt.
2011. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ezeket tudom leírni, mint az előttem lévők. :) Szeretem mert: Imádom, ahogy bökdös a nedves orrával ha simogatást és játékot akar. Imádom, ahogy odabújik, főleg reggel..együtt ébredünk mindig. :):) Sokkal több szeretet képes adni, mint sokszor egy ember! Feltétel nélkül szeret és ha nagyon rossz napom van ő akkor is ott van és szeretettel néz rám, felvidít. Imádom, ahogy az ölembe mászik és engem szeret a legjobban, velem alszik, követ mindenhova. Ha wc-re megyek vagy fürödni, akkor is ott vár az ajtó előtt míg ki nem jövök. Képes addig ott aludni. :) Eszméletlen nagy forma és vicces is! :) Nagyon szeretem és nagyon féltem, nem tudom mi lenne velem ha történne vele valami. Ezt mindenki tudja és mindenki imádja is, így úgy vigyázunk rá, mint egy kisgyerekre. :) A család kedvence. Egy si-cu-ról van szó amúgy. Úgy érzem, hogy sokszor csak azért nem lettem depressziós mert ő itt volt velem. :)
2011. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, de imáádom. *-*
2011. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!