Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy is megy a tüzelés a...

Hogy is megy a tüzelés a szukáknál?

Figyelt kérdés

Testvérem befogadott egy, a munkahelyére kitett tacskó keverék kutyát. Meg is tartotta, viszont szuka. Mindig is voltak kutyáink, de mindig kanok. Ezért nem vagyunk vele tisztában, hogy hány hónapos korától tüzel, és az mennyi ideig tart. Ha összejön rá a pénz, ivartalaníttatni is fogja, de néha nálam kell hagynia, amikor el kell utaznia. Viszont nekem egy kanom van, és nem szeretnénk kiskutyákat.

A kutya most kb 8 hónapos, kb basset hound nagyságú.

A válaszokat köszönöm!


2011. ápr. 22. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a kanom szól,hogy kezdődik.Még szinte jele sincs de ő már érzi.Megduzzad a nemi szerv,vérzik.Na innentől kezdve kb 3 hét.Ha a kan elkezd hozzánőni orral a hátsójához,akkor már figyelheted,mert tüzelni fog.
2011. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia!


Kösz a választ, de már külön lakunk! Úgyhogy a húgom kutyája nem találkozik kanokkal. Ez az észrevételi mód kizárva. Akkor figyelni fogja "hátulról". Még ebbe bele kell jönnünk, hogy is van ez a szuka kutyáknál.

2011. ápr. 22. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van lány kutyusom és nálunk úgy volt, hogy kb fél éves kora körül tüzelt először és igen megduzzadt a nemi szerve és vérzett, nem olyan durván, de azért olyan lett tőle minden amerre járt, ezért elég kellemetlen időszak volt, főleg, hogy házban tartott kutyus és az ágyon is alszik általában. :D Szegény nem értette, hogy miért lett mindig leküldve az ágyról meg mindenhonnan... :) Nekünk kb. 2 hétig tartott, elég hosszú volt, de amúgy nem volt ezen kívül más. :) Kell hozzá türelem, ha házban tartott kutyus mert elég sűrűn kell cserélni a dolgokat, ha felmegy mindenhova. :D
2011. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!