Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2,5 hónapos Amstaff-om...

Van egy 2,5 hónapos Amstaff-om és nem tudom hogyan neveljem szobatisztaságra ?

Figyelt kérdés
ha le viszem utcára csak szagol, nézelődik, futkározik, ESZIK ( füvet, homokot persze ilyenkor meg fegyelmezem )
2011. ápr. 22. 19:42
 1/9 szmgy válasza:
addig kell sétálni vele amíg nem pisil stb,akkor nagyon meg kell dícsérni,a fűevés miatt meg ne bántsd,nem lesz tőle semmi baja.a staff nagyon okos,és kedves kutya,de szocializálni kell!!! minél több kutyával ismertesd meg,kb 3,5 hónapos korára mindenképp szobatisztának kell lennie,minden pisilés után dicsérd meg!!!
2011. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ööö naponta 4x-5-ször viszem le 1,5-2 órára és semmi-t nem csinál !! Ja és ha füvet eszik NEM bántom csak meg fegyelmezem egyébként olyanokra megtanítottam, hogy mielőtt át megy az úton üljön le és naponta viszem kutya futatora ...
2011. ápr. 22. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
szídd le hogyha bent pisil/kakil. őszintén szólva én nememlékszem hogy tanítottam meg az enyémnek de kb 2 napig tartott.
2011. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De jó neked nekem lassan 2 hete pisil/kakil a házba és már probálkoztam leszídásal, ételel, meg javasolták nekem azt hogy mielőtt le viszem etesem, itasam tele de ez se jöt be

Ugy tünik nem akkar szoba tiszta lenni :((((

2011. ápr. 22. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
azt megpróbálhatod hogy a vizeletet és a kulát az utcán kiöntöd valahova és akkor megérzi a saját szagát kint és oda fog vizelni. csak úgy csináld hogy ne büntessenek meg :s
2011. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:))) az nagy lenne kiprobálom ... csak ilyen.. BUNKÓ szomszédaim vannak és nehogy szoljanak ...
2011. ápr. 22. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha leszidod nem érsz el semmit, ne erre alapozz!

Nem kell mindig 1 órára kivinni, elég negyed óra. Viszont óránként vidd ki amig meg nem tanulja. Az én amstaffom 4 hónapos, ugyanezt csinálta, de már nagyon ritkán pisil be.

2011. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy vettem kutyapelenkát, amit le kell teríteni a földre és állítólag van benne egy szaganyag, ami oda vonzza a kutyusokat (ez sztem így nem állja meg a helyét)...mindegy...én azt csináltam, hogy ahová mindig járt pisilni (nálunk ez a fürdőszoba), ott leterítettem a kutyapelust és ráitattam egy kis pisit a földről...így utána érezte rajta és egyszer csak odapisilt ::):) Az elején még néha ment máshova is, de szépen lassan odaszokott és azóta is odajár, ha valamiért nem tud kimenni vagy nincs kint rossz idő miatt. :) Ez is egy jó megoldás szerintem, végső esetre. Próbáld ki hátha. :) Ja, kakilni nem akar oda, de legalább a pisi meg lett így oldva :D
2011. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dokker2020 válasza:

Szia

nekem is amstaffom van és nekem is bekakilt 2xer belenyomtam az orrát és abbamaradt mindig vakkant amikor szarnia kell :) drasztikus de hatásos!

2011. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!