Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Kb 2napja vettem észre, hogy esténként nyüszít. De nem folyamatosan,és nem is hangosan,csak ilyen lágyakat...De van mikor 3percig abba se hagyja,de van mikor nem csinálja sokáig. Most is ő miatta keltem ilyen hamar mert megin nyivákolt. Ahogy észrevettem elég szomorúnak is tűnik, bár nem tudom anyuval milyen.De nem betegségre tippelek, mert inkább szomorú mint fájna neki valami. Lábait is megnéztem nincs semmi seb vagy érzékeny pont. Levittem őt sétálni,mert azt hittem azért járkálgat meg sír mert wcznie kell,de nem...Sokszor meg is állt míg vittem pórázon,rám nézett boci szemekkel és leült, hogy ő nem akar menni... Aztán próbáltam lefárasztani futni játszani vele de ugyan úgy ezt csinálja...


Németjuhász+Vizsla keverék, szuka, 5éves. (Panelban vagyunk)

Az álterhességre gondoltam. Talán az?

Mert ha odahívom magamhoz " Nézd szuzi ki van itt" egyből megy oda és nézi kiváncsian meg nyüszítve...Talán keresi a kölykeit? vagy mi?


Előre is köszönöm


2011. ápr. 23. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírt tünetek alapján én kifejezetten valami ízületi jellegű problémára tippelek. Ha ez a gond, ezt ma már egész jól lehet orvosolni nem szteroid fájdalomcsillapítókkal, Rymadillal, stb. De pontos diagnózist csak állatorvos adhat. Addig ne tömködj bele minden szart, amíg doki nem látta.
2011. ápr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd el dokihoz mindenképpen!!!

Lehet valami belül fáj neki. Ugye nem lehet bele látni.

Figyeld meg mennyit iszik. Ha nem ivartalanított akkor lehet akár méh gyulladás is, lehet bármi más. Laborból, és egyéb vizsgálatokból ki fog derülni. Még annyit megtehetsz otthon, hogy megnézed a lázát. Tegyél a fenekébe egy lázmérőt. Az átlag 38-38,5 fok. Az felett már laz.

2011. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem álvemhes? nem tüzelt nemrég?
2011. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!