Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milehet ez? Fekve maga alá...

Milehet ez? Fekve maga alá pisilt a kutyám miután nagyon sokat ivott.

Figyelt kérdés

Tegnap főztem egy kis májat, és ma reggelre kihűlt a lé, és odaadtam neki a vizes táljába. Arra nem számítottam, hogy ez annyira finom, hogy egy ültő helyében belefetyeli mind a másfél litert. utána volt séta, pisilt sokat, és az előbb fekve maga alá pisilt.


Olyan volt, mintha észre se vette volna, hogy pisil, aztán egyszer csak felállt s ő is döbbenten nézett, meg szégyelte magát.


Ilyen lehet csak attól, hogy túl sokat ivott? Vagy kezdjek valami egészségügyi problémára gyanakodni?


2011. ápr. 23. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen kutya?kora?

Szerintem csak sokat ivott, bár én nme tapasztaltam még a sajátomnál ezt 7 hónapos lesz még csak de ha nem bírja nyüszögéssel jelez, de fekve még nem láttam bepisilni.Lehet NE adj Isten vizelettartási problémája ha idősebb kutya...de erre ne gondoljunk.Szerintem, ha többször nem fordul elő akkor csak a májas víz mennyisége okozhatta, ha nem szűnik irány a doki.Nekem pl. a csirkés-baromfis dolgokat nem bírja a shetlandi juhászom.Egy állateledel boltban mondták, hogy ha a kutyának megy a hasa sokat vakarózik egy tápnál az allergia.így nála lehet csirke allergiája van.Lehet a májat ha csirke volt nem bírja bár ha máskor is ivott olyat és baja nem lett tőle, akkor csak sok volt a szervezetének ha 1x-re itta meg és nem tudta a hugyhójagja tartani.

2011. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!