Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bernáthegyimet hogyan...

A bernáthegyimet hogyan vigyem el a kutyasuliba?

Figyelt kérdés
A kutyasuli tőlünk kb. 10percre van, heti 1x kocsival tudnánk elvinni, de nem akarjuk hogy összenyálazza az egész kocsit. Van egy Fordunk, abba alig férne be felnőtt korába, de van apunak egy dolgozós autója, Transzportere, az rossz lenne neki, hogy esetleg szeptemberig minden héten 1x a fedetlen, rácsos platóra ki lenne kötve pórázzal? köszii.
2011. ápr. 23. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne rossz. De miért nem mentek gyalog mondjuk? Ha csak 10 perc. De amúgy nem hiszem, hogy csak a kutyasuliba kell kocsival vinni. Vagy sehova máshova nem akarod? Én a kutyámat mindenhova viszem magammal, heti 3-4-szer minimum autózunk. Több órát is ha kell. Megyünk egy csomó rendezvényre. Meg nem tudom állatorvos milyen messze van tőletek, de oda is lehet, hogy kocsival kell vinni. Ha a dolgozós autót sokat tudjátok használni, akkor rendben van, de ha nem, akkor szerintem mindenképp be kéne fogni a másik kocsit is. Tudom szőrös-koszos-büdös lesz, de egy kutyával ez van :) Max hetente kitakarítod. Mi a csomagtartóban szállítjuk a kutyát.
2011. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,dehogy baj.Csak ki ne ugorjon!
2011. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Valószínűleg úgyis kell majd más helyekre is vinni, szóval a másik kocsit is be kéne fogni.

Vagy a csomagtartóban kellene utaznia, vagy a hátsó ülésen. Oda leteríthetsz plédeket. Így is koszol, főleg esős időben lesz tragédia, de egy kutya áldozatokkal jár.

Egyébként lehet venni neki szállítóboxot is, azt meg betenni a csomagtartóba vagy a hátsó ülésre, bár az ő méretében elég drága.

2011. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!