Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalataitok a...

Lexus999888 kérdése:

Mik a tapasztalataitok a Ceglédi Gyöngyszem Kennelről?

Figyelt kérdés
Ott labradorokat tenyésztenek jól néznek ki a szülők is!!Innen akarok labradort!!
2011. ápr. 23. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Arra a "kennelre" gondolsz, aki egy hirdetési oldalra ezt tette fel? Aki nem csak labradort, hanem csivavát is "tenyészt"? (az idézőjel nem véletlen.......)


"Eladó lakásban tartott,gyerek mellett nevelkedett 3 db.gyönyörű igazi mini és egy extra mini Csivava szuka kölyök. Jelenlegi súlyuk:50 deka,extra mini:27 deka. Most 5 és fél hetesek. Irányáruk:65 000 ft./db.,extra mini:80 000 ft. Törzskönyv,kutyachip,útlevél plusz pénz. EGYBE AZ EGÉSZ ALOM IS ELVIHETŐ AKKOR MÁS AZ ÁR. Fedeztetést is vállalunk. Ceglédi Gyöngyszem kennel."


[link]


Ezek nem tenyésztők, ezek sima koszos szaporítók.... Te tudod, de én biztosan marha nagy ívben elkerülném őket. Már csak azért is, mert a labrador a DP-re nagyon hajlamos. És kötve hiszem, hogy a szülőknek van szűrése. Gondolom a 25-30 ezres ár miatt olyan szimpatikusak, ugye?

2011. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az nem az az nem Cegléden van azt én is láttam annak az a neve hogy harapós gyöngyszem kennel a ceglédinek pedig csak Ceglédi gyöngyszem kennel!!
2011. ápr. 24. 12:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Drágaságom, tisztában vagyok vele, hogy van Harapós Gyöngyszem nevű kennel is. Kattints már rá a linkre, amit betettem, jó? Nem, nem tévedés, én arról a szaporítóról beszéltem, az tette be a hirdetést, amit idéztem, akitől TE készülsz kutyát venni. Gyakorlatilag jelezte kutyakereskedők felé, hogy vihetik a kölyköket....
2011. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt van ugyanaz a hirdetés, másik oldalon:


[link]


És még egy másik:


[link]


Mindegyiknél ez van aláírva: Ceglédi Gyöngyszem kennel.

0670-503-xx-xx


A telefonszám végét direkt csillagoztam ki.

2011. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Még egy hirdetésük, csivi ügyben:


[link]


Keressek még, vagy ennyi elég lesz, hogy elhidd, amit írtam?

2011. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na, itt egy friss hirdetésük, itt már egyszerre 2 csivi almot kínálnak, akár egyszerre megvehetőnek (más áron):


[link]

2011. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem baj akkor is én itt veszem a kutyámat!!!
2011. ápr. 25. 09:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Te tudod... Gondolom jó sok pénzed van a bankban, imádsz állatorvoshoz járni, és csípőízületi diszplázia műtéteket finanszírozni, több százezrekért..... Én azért tudnék magamnak más elfoglaltságot és pénzköltési is találni, de hát nem vagyunk egyformák, ugye....
2011. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*pénzköltési lehetőséget találni
2011. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 smaryanna27 válasza:

Szeretnék két dologra reagálni amit a Ceglédi gyöngyszemek kennelről írt egy "elkeseredett gazdi".

A "koszos szaporítók" kifejezés nem állja meg a helyét több szempontból is. Volt szerencsém meglátogatni ezt a bizonyos kennelt és nagyon meglepődtem azon, hogy csempézett és padlófűtéssel felszerelt tiszta helyet alakítottak ki a kutyusok számára, miközben már láttam olyan helyet is ahol disznóólból, istállóból koszosan, büdösen akartak nekem kutyát eladni.

Sajnos a gyöngyszemekből már nem tudtam kiskutyát venni az unokahúgomnak, mert már nem tenyésztenek, de a szülőket meghagyták nem ajándékozták el, mert szeretik őket nem úgy, mint más helyeken ahol csak addig kellenek amíg tudnak elleni.


A másik dolog amihez még fűznék egy gondolatot, az pedig a labradorok csípődiszpláziája. NINCS nekik se ilyen se más jellegű betegségük. Mikor megemlítettem, a tulajdonosnak hogy miket is találtam az interneten ezzel a betegséggel kapcsolatban készséggel megmutatta az állatorvos által hitelesített szűrővizsgálat eredményét, hozzátéve bármikor bárkinek megmutatja és még az orvos nevét is szívesen odaadja aki személyesen szeretne vele beszélni ez ügyben...

Tehát összegezve: nem a kutyusokból akartak "meggazdagodni" csupán szeretik őket. Ilyen körülmények között nagyon sok ember sem él mint ezek a kutyák!

2011. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!