Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínai meztelen kutya? Van...

Kínai meztelen kutya? Van esetleg olyan köztetek, akinek ilyen kutyája van? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

honnan érdemes vásárolni? és kb mennyibe kerül egy minőségi kutyus?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2009. márc. 5. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
megveszel pár kutyás magazint és biztos van benne egy két kenel apróhirdetés.
2009. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%

a baratnomnek ilyen van..otthon nem tudom mennyibe kerul itt az usa-ban draga..

eleg macveras kutya szerintem..kenegetni kell a boret ,meg kihullik a foga ha oreg lesz..sok borproblema lehet vele..de ha van idod hajra..amugy a masik ismerosomnek pedig ugyan ez a kopasz kutyaja van,de van belole olyen fajta is aminek szore van..padul paff(fonetikusan irtam) ugyan olyan mint a kopasz tarsa csak szoros..szerintem cuki..

2009. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2009. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú meztelenem; az expresszen volt feltéve ajándékként:) (ott nézegessd, szinte 2havonta van "családi okos" kutyi aki jutányosan elvihető..Hülyeség, hogy problémás. Jóval kevesebbet kell vele foglalkozni, mint egy szőrössel. Én pl csak akkor testápolózom amikor érezhetően sáraz a bőre, egyébként nem kell kenni; nyáron a naptej mondjuk alap. Nagyon tiszta állatka, nincs kutya szaga, nem bolhásodik és úgy fürdik, mint a cicák:)Nem hullik a foga sem- ezt a marhaságot meg ki találta ki?Hanem az a gén amely a szőrtelenséget okozza, bizonyos fogak hiányával is együtt jár.Nagyon játékos jószág, mindig a hülyeségen jár az esze:) Az enyém nem ugat csak "szirénázik" ha sokáig marad egyedül(bár ez nagyon ritka). Ha komolyabb szándékod van vele- kiállítás- akkor érdemes tenyésztőnél venni.Az O'vamos, Piciri és Erand kenneleket ajánlanám elsősorban; szuper szép kutyusaik vannak és nagyon jó vonalat képviselnek.
2009. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék, de nagyon drága. A bőrét valóban kenegetni kell, nyáron vigyázni rá ne égjen meg. Télen kabátka rá és úgy kell levinni.
2009. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel a dolog, akkor most van egy fiúcska aki elvihető a nyíregyházi menhelyről:)A netboard kínais topicjában tudsz érdeklődni!
2009. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!