Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann vagy rottweiler?

Dobermann vagy rottweiler?

Figyelt kérdés
Nekem a 2 legfontosabb szempontom az,hogy legyen jó házörző(mindenkit megugasson aki elmegy a ház előtt), és szeressen mozogni.
2011. ápr. 25. 10:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Dobermannom van jó házőrző rendszeresen kell vele foglalkozni ugyan de akkor meghálálja a rottweilerrel csak az a baj hogy tud olyan agresszív lenni hogy a saját gazdájára is rátámad szóval a dobermann megbízhatóbb
2011. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ROTTWEILER!
2011. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%

a rottweiler az az igaz házőrző!

a dobermann az inkább egy gépkutya amivel mindent meg lehet csináltatni!

ajánlanék egy házőrző tanfolyamot kutyaiskolában!!

2011. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
én azt mondom,rottweiler inkább telephelyre valo,örzésre!! házhoz inkább dobermant. de a roti nekem jobban tetszik!!!
2011. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Első nagy hülyeséget írt. Nem támad a gazdájára egyik kutya sem. Feltéve ha rendszeresen foglalkoznak vele, jól tartják és van egy határozott, tekintélyes gazdája. Mindkettő jó házörző. A rottweiler nyugodtabb, a dobermann kicsit pörgősebb, több mozgatást igényel.
2011. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 gfero ***** válasza:
nálam a fekete dobermann a nyerő
2011. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 gfero ***** válasza:
persze nem hosszú fülel
2011. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A dobermannal csak az a bajom, hogy a metszett fülűek tetszenek, amelyiknek nem áll föl a füle az szerintem csunya.
2011. ápr. 25. 13:45
 9/26 anonim ***** válasza:
azt a mindenit, te aztán nem viccelsz:) nagyon jó választás mind a kettő, de nagyon kemény kutyák, erős gazdi kell hozzájuk, mert a végén még neked kell majd a fal mellett közlekedni, én a dobermannt javaslom, pusztán csak annyi, hogy számomra szebbek, mint a rotik. sok sikert a kutyushoz!!
2011. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
dobermann
2011. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!