Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalogatja a száját...

Miért nyalogatja a száját folyton a kutyám?

Figyelt kérdés
Talán úgy szokták még ezt hívni,hogy "fagyizik".
2011. ápr. 25. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2011. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mopsz
2011. ápr. 25. 10:47
 3/9 A kérdező kommentje:
most 2 hete szedték le az összes fogkövet a fogairól,egy fogát sajnos ki kellett húzni,tehát doki látta a fogait,szerintem azokkal minden rendben van... de néha éjjel is arra ébredek,hogy nyalogatja a száját.
2011. ápr. 25. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
enyém akkor szokta ezt ha szomjas ::D
2011. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért csinálja, de az enyém akkor szokta, ha meglát. De csak nekem, sem páromnál, sem a lányomnál nem csinálja csak nálam.
2011. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az enyém akkor szokta, ha valami fent akad a szájpadlásán, vagy a fogába ragad egy hajszál véletlenül, és zavarja, nézd meg, adj neki sok folyadékot, ha nem múlik, akkor érdemes a dokit megkérdezni
2011. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most néztem jobban utána,ez az epilepszia egyik tünete is lehet.... más olyan tünete is van,amit a kutyám produkál,úgyhogy doki....
2011. ápr. 25. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert perverz
2011. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..De az enyém akkor szokta nyalni a száját mikor éhes, vagy szomjas. =/
2011. máj. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!