Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire kell figyelnem, ha...

Mire kell figyelnem, ha Cocker spániel kutyát szeretnék tartani? -Milyen táp kell neki? -Milyen kiegészítőkre van szüksége? -Milyen tartást igényel? -Mik a tulajdonságai?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 12:07
 1/5 Ninna ♥ ***** válasza:
81%

- Mindenképpen valami prémium minőségű tápra van szüksége, a legjobb az Acana, Orijen, ha beválik nálatok. Én Orijennel etetek, de át fogok térni a Happy Dog-ra, mert arról is nagyon sok jót hallok. Ki lehet próbálni, sőt ki is kell, több tápot is, és amelyik a legjobb, azzal etetni a kutyust. Ami neked is megfelel anyagiak szempontjából, és a kutyusod is jó súlyban van tőle, szép a szőre stb.


- Mint minden kutyusnak. Egy nyakörvre, egy itató és egy etető tálra, egy pórázra, labdára, játékokra, és kullancs illetve élősködők elleni védelemre (spot-on, nyakörv, ultrahangos) Az igények aztán változhatnak, mit veszel még neki, mit nem, de ezek az alap felszerelések, ami minden kutyusnak kell.


- Az utolsó két kérdésedre pár honlapot tudnék belinkelni, ott tuti hogy találsz megfelelő infókat az általad kiválasztott fajtáról.

[link]

[link]


Ja, és nem utolsó sorban még egy pici infó: A budapesti Lurdy-ház bevásárlóközpontban van egy kutyás bolt, a ZooDom, és oda szoktak kimenni spániel fajtamentők minden hónap egyik hétvégéjén. Szerintem a honlapjukon ( [link] találsz információt, hogy mikor lesz a következő. Én véletlenül bukkantam beléjük, mert ott vásároltam, de majdnem hazahoztam egy spanit :) Borzasztó édesek, hálásak, és csak az új gazdira várnak!

2011. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az érdekes választ!
2011. ápr. 25. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem így segítek: [link]
2011. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk két fiunk van.Én Acana táppal és főtt kajával etetem őket,reggel és este.A tartásukhoz kell még:élősködők elleni védelem,nyakörv v.hám,játékok,kozmetikai eszközök/fésű,olló,fül ápolószer/.Tartásáról annyit,hogy nagyon ragaszkodó fajta,tehát hacsak lehet a gazdája körül sündörög.Minimum napi két sétát igényel,mert elég nagy a mozgásigénye.A családot amiben él nagyon szereti,de az idegenekkel bizalmatlan,és legtöbbjük nem nagyon szereti a kisgyerekeket.Még annyit,hogy ha teheted jó tenyésztőtöl vásárolj,mert sajnos a szaporítóknál előfordulnak ideggyenge példányok is.Sok sikert!
2011. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
nem kell cicomázni,nem kell valami ultra táp,a milyénk maradékot kap,csontot stb.semmi baja,nagyon boldog!
2013. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!