Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetek MEOE tag?

Hogyan lehetek MEOE tag?

Figyelt kérdés
Már nézelődtem a honlapon,de nem találtam erre vonatkozó információt...Légyszíves aki tud,segítsen.
2011. ápr. 25. 15:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Ne akarj az lenni

A MEOE azt próbáljas elhitetni hogy hű de f@sza hely, de 1 nem lehetsz tag 2 ott nem csinálnak semmit 3 biztos nem vagy kutyás

2011. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De kutyás vagyok...Két kutyum is van,handlerkedni szeretnék,a kutyasuliban pedig azt mondták,ha tag vagyok,mindenfajta engedelmességi képzést ingyen biztosítanak.Valamint később tenyészteni is szeretnék...Kutyázok már jópár éve.Persze,megértem,ha valakinek ellenérvei vannak-bár ha tag lehetnék,mégis jobban örülnék.Kiállításokon is kedvezménnyel nevezhetek,ill.sok helyen jól jön.
2011. ápr. 25. 15:54
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Mond már meg őszintén, neked a kutya hányadik helyen áll a sorban?
2011. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Megkeresed a MEOE kirendeltségét, ha nem Pesten laksz. De a kutyád fajtaklubjától is kérhetsz csekket. Egy évre 7500 ft az idén.
2011. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Első!!
2011. ápr. 25. 16:04
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

ma 15:48

A MEOE nem akar elhitetni semmit. Egy egyesület, amelyikre bizonyos dolgokban szüksége van sok kutyásnak.Aki nem akar, nem lép be. Én sem vagyok tag a horgász egyesületnél, mert nincs rá szükségem.

2011. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul ezzel akarsz spórolni..
2011. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2011. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
A MEOE-ban nem csinálnak semmit, csak a pénzt gyűjtik. Illetve kedves kérdező, kutyaiskola? Mond már meg hogy hol, illetve melyik?
2011. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nem attól kutyás valaki, hogy most van két kutyája. Én voltam az első a második az utolsó. De mondjuk ha szereted a kutyáidat, akkor ha mondjuk esik a hó, vagy nagyon erősen fúj a szél, akkor is kivinnéd a kutyaiskolára? Illetvemilyen helyzetben választanál mást a kutyád helyett, ha már ő az első?
2011. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!