Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vagyem rá a szüleimet?

Hogy vagyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
szeretnék egy yorki terrier kutyust de anyu meg apu sem akar hogy vegyem rá őket?
2011. ápr. 25. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mivel lakásban kell tartani ezt a fajtát , így nemsokmindent tehetsz ha nem tűrik meg az állatokat a házban a szüleid.
2011. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2011. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

egy kérdés kertes házban laktok vagy lakótelepen ?


NoNo :]

2011. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

kertesházban ugyhogy az udvarra ki tudom vinni!

anyu az végülis nem annyira mondja hogy nem,de apa az inkább!sőt máma azt mondta hogy mennek valahova és kicsit rosszul viselkedtem és azt mondta hogy ha ilyen leszek nem gondolkozik rajta, de én erre sejtem hogy akar venni de lehet hogy nem!és kérdeztem is tőle hogy mire célcott azt mondta hogy ""nem mondom meg""!

2011. ápr. 25. 18:59
 5/17 gfero ***** válasza:
arra nem gondoltál hogy lehet hogy anyagilag nem engedik meg maguknak vagy hogy attól félnek hogy az ö nyakukon lesz majd a kutya is mert egy idő után megunod.bizonyítsd be nekik hogy képes vagy vigyázni és foglalkozni vele és akkor lehet hogy megveszik ha telik rá.
2011. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mennyit foglalkoznál vele??Mennyit vinnéd UTCÁRA sétálni?Lécci írd már le,hogy-hogy gondolnád 1 napotokat a kutyussal..

Ha ezt leírod akkor segítek :D

2011. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

elösször is nincs anyagi helyzetünk húsvétra is kosárlabdapalánkot kaptam a testvérem egy trambulint meg nagy autót(játékit)meg még sok mindent!


én bebizonyítanám de hogyan mitcsináljak?


nagyon sokatkimenék vele sétálni talán 1 nap 2 szer is és minden nap én iskolába járok,de ha hazajönnék egyből gyorsan megtanulnék és utána egyből vele játszanák!most igy az ünnepekre is a húsvét,karácsony,névnapomra,és szülinapomra meg még ösztöndíjat is nyertem! összesen 48.000 ft van ugyhogy kaját ,ruhákat is vennék neki csak hogy legyen kivel foglalkoznom! nagyon sokat törödnék vele!!!!!!! segítsetek!!!!

2011. ápr. 25. 19:34
 8/17 A kérdező kommentje:
életem álma csak hogy kapjak egy kiskutyust!
2011. ápr. 25. 19:36
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont yorki? Azert mert cuki? A szovegedbol itelve fiatal es tapasztalatlan vagy, meg is egy olyan kutyaert hisztizel ami kenyes, es nehezen kezelheto. Maga a kutya 100.000ft kornyeken van, es mivel beteges erzekeny fajtarol van szo, komoly orvosi koltsegkre lehet szamitani az elete soran. Gonndolom a szuleid tisztaba vannak ezzel. Meg azzal is hogy egy kutya el 10-15 evig. Te most vagy 13-14-15? tehat majd jon bulizas, erettsegi, vizsgak, munka, parvalasztad, koltozes, es a kutya meg mindig ott lesz, es kinek a nyakan marad? anyu es apu... De nem is kell ennyire a tavoli jovobe szaladni, eleg csak a jelent nezni: Eso, hideg, betegseg, buli, shopping, dolgozat de a kutyat bizony kikell vinni, minden nap! Ennek ellenere azt mondom lehet kutyatok, de nem NEKED hanem NEKTEK! A szuleidnek kell akarnia, es tisztaban lenni a felelosegekkel, amiket te egyedul nem tudsz valalni. Nem te fizeted se a dokit se a kajat, nem te takaritasz majd utana, es nem te rohansz vele dokihoz ha baj van. Meggyozni meg biztos nem hisztivel tudod hanem erveles, annyi pedig nem eleg hogy yorkit akarok mert az olyen cuki. Ne akarj yorkit. Valassz egy olyan fajtat ami konnyen kezelheto es belefer az eletetekbe. A yorki egy hiperaktiv akaratos kutya, gyereknek nem valo! Talaj egy olyan fajtat (vagy kevereket) ami melett ervelni tudsz, hogy ilyet akarsz mert ennek ennyi es ennyi a mozgas igenye es pont ki tudod elegiteni. Ilyet akarsz mert ez nyugis, elenk, konnyen tanul, jelzo kutya, stbstb... neked kell tudnod milyen tipus fer az eletetekbe.
2011. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok és azért mert azt akarok na ne mond hogy sokba kerül én is tudom de azért nincsen 100.000 ft neten volt ami csak 40.000 vagy 62.000 ugyhogy
2011. ápr. 25. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!