Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hogy érintené a bernáthegyit?

Ez hogy érintené a bernáthegyit?

Figyelt kérdés
Hogy mikro megvesszük, hazahozzuk az 1-2. napon a házban aludna, de utána már az udvaron? (persze elkerített részben, hogy a másik kutya szokja, meg ő is a mienket.
2011. ápr. 25. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jól, legalább nem fogja egyedül érezni magát annyira. De azért igyekezzetek minél előbb az udvaron tartani.
2011. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Petru$h válasza:
100%
nem lesz semmi baja de ha a házban pl pléden vagy valami egyéb textílián tartjátok vagyis azon alszik akkor mindenképp kilehetne tenni neki a kinti kuckójába is. az segít megszokni a helyet.
2011. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen környéken laksz, de fajtatiszta kölyöknél figyelni kell arra, hogy ne lopják el ha az udvaron van.

Nekünk nem volt zárt külső helységünk, ezét jó ideig az előszobában volt a kutya ha nem voltunk otthon, illetve éjszaka is.

2011. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan környéken laksz akkor figyelj rá hogyha kint tartod. Mondjuk én jó környéken lakok és ellopták a 9 hetes borjú méretű leonberger kutyusomat kifeszítették a kerítés alját és valamivel kicsalogatták. Persze valamilyen csoda folytán meglett. De nem ajánlom hogy éjszaka kint legyen sehol sem mert bármikor elvihetik
2011. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!