Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kell mert az cuki?

Yorki kell mert az cuki?

Figyelt kérdés

Itt egy kis olvasni valo azoknak akik yorkit akarnak mert az cuki: [link]


Sok ember beszerzi, de hozzaertes az nulla.


2011. ápr. 25. 23:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
62%
igen,sajnos ez így van :SS de annyira rühellem az ilyeneket..felháborító! milyen gazdi az,aki ilyet mer csinálni??
2011. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

ez mind, szomorú, és gyalázatos, de nekem lenne egy kérdésem.

az a kérdő mondat neked válaszra vár?

ezt a kérdést csak én nem értem?

de ha te válaszra vársz akkor: [link]

2011. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
17 éves anyuka meg a másfél éves gyereke... Ezek után mit vársz? Itt nem csak a hozzáértés hiányzik, annál jóval nagyobb a baj.
2011. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ezmiez? létezik még normális ember a földön?
2011. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? 17 éves kismama, másfél éves gyerekkel? Hát nem csodálkozom, hogy elmebeteg és kutyát dobál... ha ez igaz egyáltalán.
2011. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy a kutyát kihajította, inkább nem írnék semmit, sejthetitek milyen nyomdafestéket nem tűrő dolgokat írnék.


De 3 dolog nekem is megkapta a szemem. Nő, kismama, és másfél éves gyerek anyja. 17 évesen !!!

Ez se magyar volt, vagy ha igen, alapból agyalágyult. A kutyát nagyon sajnálom :(

2011. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bosszanto hogy minenki ilyen kis szobakutyat akkar, gondolvan hogy jaj de cuki, es lehet babusgatni. Es mi az eredmeny? megnevelve nincsen, es neki megy a gyereknek... hal istennek nem lett baja a babanak, de akar lehet is volna... es persze a gazdi duhos lesz, es a kutya a hibas... Es ez meg egy gyenge kis trotenet, ennel sokkal tobb es durvabb kovetkezmenyei is vannak annak hogy kutya kell mert ...!
2011. ápr. 25. 23:35
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Ezért nekem nem kellene a lakásba még véletlenül sem kutya a 3 éves és 1.5 éves kislányaim mellé!

Kizárt!Ám ez csak az én saját véleményem...

2011. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem az volt a baj, hogy lakásban volt a gyerek mellett, hanem az, hogy b*ott nevelni meg utánanézni a fajt igényeinek.
2011. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*fajta
2011. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!