Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálja a 6 hónapos...

Ezt miért csinálja a 6 hónapos kutyusom?

Figyelt kérdés
Van egy kutya "családunk". Van mama kutya papa kutya, és egy 6 hónapos kölyök(lány) , a felnőttek kb. 6-8 évesek. A kicsi kutya mindig a többi hátán ül. (pincsik) és ma észrevettem hogy meg akarja hágni az apját. :S ezt miért csinálja?? hiszen lány... (azzal nem jövök és miért az apját, mert azt tudom, hogy szaporodásként nincs náluk család) a fiú kutyát fogjuk majd nyáron ivartalaníttatni, mert egyet egyszerűbb mint kettőt...
2011. ápr. 26. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs dominancia...
2011. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de van. csak mindig akkor ül a hátukra (hátára mert az anyja általában nem engedi) ha játszanak, és ma elkezdte meg hágni !! :/
2011. ápr. 26. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:

kutyaknal ez annyit jelent h en vagyok a fonok ... lehet a fiatalabb kutya most lessz ugymond felnott es elore akar lepni a rangsorban .

bar a haverom nemet juhasza is kabe hat honaposan mindenre maszott ra es ugy csinalt mintha kan lenne pedig szuka. de 2-3 het alatt elmult ez azota minden ok.

2011. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :) mert amúgy csak ráül és akkor úgy játszanak harapdálják egymást, meg "beszélnek" áw oznak vagy én nem tudom, köszi a választ! :)
2011. ápr. 26. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A fél éves szuka lassan tüzel,figyelni,apjától elzárni.
2011. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!