Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer vagy belga juhász?

Boxer vagy belga juhász?

Figyelt kérdés
Melyik kutyát válasszam? Fontos, hogy hűséges legyen hozzám, szófogadó legyen és ne legyen agresszív. A boxer jobban tetszik a kis bohókás stílusával:)
2011. ápr. 26. 19:58
1 2
 1/15 gfero ***** válasza:
100%
a boxert jobban kedvelem
2011. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is boxer
2011. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Nekünk belga juhászunk volt,és imádtuk. kellő képpen őrizte a házat,az idegeneket ki nem állhatta,de velünk és a gyerekeinkel rettentő kezes volt. A
2011. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
+1 Boki
2011. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Előző vagyok. Véletlenűl előbb elküldtem.Még annyit akartam írni,hogy: A mostani kutyánk boxer-vizsla keverék,és jóval agresszívabb. Lányomat meg is harapta egyszer,de szerencsére több példa nem olt rá.Persze nevelés kérdése,lehet,hogy nagyon elkényeztettük kölyök korában és azért,de valóban meglátszik,hogy boxer keverék.
2011. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ez a harapás dolog is olyan, hogy nevelés kérdése. Az én kutyám tudja, a kicsi gyerek tabu, nem szabad még csak meglökni sem. Cserébe a kis vacak persze húzza-nyúzza a kutyát, de tűri rendületlenül:)
2011. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy boxer mellett nőttem, fel, és imádtam... Gyönyörű, intelligens, kedves, ragaszkodó, de nem utolsósorban ha kell nagyon határozottan is fel tud lépni idegen ellen. Nem egyszer volt már rá példa, hogy engem, vagy a család bármely tagját megvédte állat, és ember ellen is.

Mindenképpen boxer!

2011. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A belgák egészségesebbek,és a természetük is tökéletes.
2011. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is a boxerre szavazok! Nekem is van egy gyönyörű szuka kutyám. Nagyon kedves mindenkivel, imádja a gyerekeket, sosem bántaná őket, még akkorsem ha már nagyon nyúzzák, olyankor inkább feláll és arrébb megy. Megjelenése tekintélyt parancsoló, gyönyörű izmos. A családjáért a tűzbe menne, bármikor kiáll értük.
2011. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Boxer mert jóval játékossabb de ha kell meg is véd sokkal aranyosabb és olyan aranyossak
2011. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!