Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Érzékeny, allergiára hajlamos...

"Érzékeny, allergiára hajlamos kutyáknak való táp". Baj hogy a kutyámnak ilyet vettünk?

Figyelt kérdés

Eddig Darling, Pedigree táppal etettük, de akartam valami jobb minőségűt. Vettünk neki Dog Chow tápot, de allergiára hajlamos, érzékeny gyomrú kutyáknak valót. Attól még nem lesz semmi baja ha ilyen hipoallergén (mert gondolom ez kb azt jelenti) tápot fog enni?


Tudom ennél milliószor jobb minőségű tápok, de most csak erre volt pénz, és még így is jobbnak mondják mint a Darlingot.


2011. ápr. 27. 14:43
 1/5 A kérdező kommentje:
* tápok vannak
2011. ápr. 27. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz tőle csak könnyebben emészthető és nem allergén
2011. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor hipoallergén táppal etetek, mert általában jobb minőségű fehérjeforrást tartalmaznak. Úgyhogy nyugodtan, semmi baja nem lesz.
2011. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak semmilyen allergiája nincs, mégis Acana almás-bárányos tápot kap. (ezt is allergiás kutyáknak javasolják)
2011. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

josera economy 20 kg kb 8500Ft.


pl. tapfutar.hu

2011. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!