Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyet lehet? (lent) :D

Ilyet lehet? (lent) :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek az "jó" ha egy 10 hetes Goldi kölyköt, már úszni tanítanak? Vagy nem is úszni, de magától beleugrik a gazdi ölébe, kapaszkodik, szokja a vizet stb :) ? Eddig úgy tudtam, hogy nem jó ötlet addig vízbe játszani, vagy úszni, míg meg nem kapta az oltásokat! Ez igaz? :D Korlátlan? :D Szabadna tó vizében fürdenie vagy nem? pl: Balaton. :DD Sok videót látok, ahol 10 hetes kutyusokat úsztatnak :DD


2011. ápr. 27. 15:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nagyon boldog lehetsz,ha ennyi smiley-t írsz :D

amúgy szerintem nincs semmi baj vele,végül is a kisbabákat is úsztatják már egész pici koruktól :D

2011. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én sem úsztatnám ameddig nincsenek meg az oltásai:)
2011. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Hát az vagyok :D Belinkelek ide egy vidit :D Annyira aranyos rajta a kutya, és ha jól emlékszem, akkor ebben is van olyan rész, ahol vízben van :D


http://www.youtube.com/watch?v=e5V6XNAXXAE&feature=related

2011. ápr. 27. 15:59
 4/23 anonim ***** válasza:
Végül is 10 hetes korában már elvileg megvan 3 oltása. Igaz, a 3. még nem hat, így lehet várnék vele még egy hetet. Egyébként olyan tóba vinném csak, amiről tudom, hogy nem szennyezett.
2011. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

és honnan tudod, hogy nem szennyezett?

Elkéred a tulajtól a vízminőség vizsgálat eredményeit?

Nem kekeckedésből, de érted.

1,5 hete voltunk egy tavon vízminőség vizsgálatot csinálni tanárral, a tulaj szerint minden rendben van a tóval. Aham, szép kis eredményeket kaptunk :D:D Szóval én azt javaslom ne, lehetnek a tó vizében olyan élősködők, amelyek, ha belekerülnek a kiskutyád szervezetébe, csúnya bajokat tud csinálni.


Természetesen egy rendesen karbantartott tónál nincs ilyen, de nem tudhatod hogy épp azon a tavon mikor volt utoljára minőség ellenőrzés, és kezelték-e a tavat.


23L

2011. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igyen-Igen :D Mi a Balcsira megyünk, és visszük, akkor 11 hetes lesz :D Ezért is kérdezem! Hogy is van ez? Kap: 6hetesen, 8 hetesen, 10 hetesen? azután vihetem? :DD
2011. ápr. 27. 16:05
 7/23 anonim ***** válasza:
az utolsó oltás után is illendő 1,5-2 hetet várni
2011. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát, ha vízbe nem is viszem bele, de sétáltatni már lehet, nemigaz? :D
2011. ápr. 27. 16:08
 9/23 anonim ***** válasza:
barátnőm kutyája aki nem 10 hetes hanem 3 éves, Balatoni túrájukról tüdőgyulladással és véres hasmenéssel tért haza (elkapott valamit a vízben)... majdnem elvesztették.. szerintem egy kölyöknek ez még veszélyesebb
2011. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Balcsin vigyázz, a közterületes 30 ezer-re büntet. A part 99%-ára tilos kutyát bevinni.
2011. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!