Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért nem akar...

A kutyám miért nem akar száraz tápot enni? Lent

Figyelt kérdés
A kutyám 6 hónapos. A főtt kaját mindig megeszi, viszont a száraz kutyakaját nem, csak a tenyeremből. Azt ugy nem eszi meg, hogy a saját tálkájából. Már több kutyakaját is kipróbáltunk és egyiket se akarja, a konzerv az nem vált be, mert büdös. Szóval mi lehet a probléma?
2011. ápr. 27. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert elkényeztettétek és a tenyeretekből etettétek.

Tedd a táljába, ha nem eszi meg 5 percen belül vedd el. És másnap ugyanígy. Éhen nem fog halni, ha meg éhes, úgyis megeszi.

2011. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
El vannak kapatva:) Az én foxim is ilyen:D Gondolja miért egye meg azt a gagyi szárazat ,ha 1x-2x főtt kaját is kaphat:D
2011. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mi kezdetektől száraztápra szoktattuk, plusz mellé délben volt aszpik. befalta az összeset, sosem votl gond. és nem is ivott tőle sokat.

lehet, hogy a táp maga nem megfelelő neki. mi prémium tápot adunk neki és néha pedigree aszpikosat, de azt kezdjük már elhanyagolni.

2011. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert könyörögtök neki, meg mert kap mást. Elé teszed, ha nem kéri elveszed. Következő etetésnél megint elé teszed. Ennyi. Majd ha tényleg éhes lesz, akkor megeszi.
2011. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szivessen ette,mert fött ételhez szoktattam kölyök kora óta.
2011. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is utálja a száraz tápot. Sajnos ez egyértelműen annak az oka, hogy tudja, hogy ha nem eszi meg kap finom főtt kaját, amit persze sokkal jobban szeret. Ha nem adsz neki mást, akkor meg fogja enni...
2011. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Enyém sem eszi meg soha...imádja a főtt kajákat de főleg a húst. Konzervet szereti, de ezeket a száraz sz@rokat odateszem neki, ott van még 5 nap mulva is.
2011. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém se eszi,pedig rendeltem neki royalt(ebből is azt a fajta tápot ami válogatós kutyáknak van)Na adtam neki belőle nagy örömmel,hogy majd biztos mennyire fog neki izleni,de le se sz@rta.Kicsit pipa voltam ,mert rendeltem jónéhány zacsival,és nem is volt olcsó.Most úgy csinálom,hogy belekeverem a kajájába(kicsit hagyom,hogy puhuljon)...és láss csodát...megeszi!!
2011. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha vmiben felpuhitod valoszinu megeszi.

En sem eszem konzervet amig tudom hogy van jobb is.

Volt egy kutya akit bezartak egy pincebe veletlenul, ket het alatt 50 kg almat evett meg.

2011. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szegény,hogy unatkozhatott az almáival....
2011. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!