Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért őszül az 5,5 éves...

Miért őszül az 5,5 éves vizslám alsó állkapcsa alatt a szőr?

Figyelt kérdés
Még nem gondolom idősnek, de mégis kicsit aggódok miatta. :( Alul már teljesen fehér, kb az állkapocs feléig. Normálisan mikor szokott elkezdeni őszülni a szőrük?
2011. ápr. 28. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó, hogy mikor kezdenek őszülni, ahogy az embereknél is :) Én láttam már 4 éves kutyát is, akinek tiszta ősz volt a feje. Szerintem nem kell aggódni miatta.
2011. ápr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó. Az én pincsim még csak most két és fél éves és már legalább fél éve elkezdett őszülni. Nem nagyon, de azért látszik. Szemből most nem tudok hirtelen mutatni róla képet csak oldalról. [link] Ezen is látszik, hogy ott alul is ősz neki picit, meg olyan mintha külön kis ősz bajuszkája lenne. Szerintem ő nagyon korán kezdte. A német juhászkutyám 7-8évesen kezdett el őszülni
2011. ápr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is őszül a 6 éves labim pofája :)
2011. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Idősnek nem idős, de azért lassan középkorú:) Szerintem tök normális, hogy őszül.

Az embereknél sem mindenki 40-50 éves kor után kezd el őszülni. A fodrászom 25 éves korára teljesen megőszült, nagymamámnak 82 éves korában alig van néhány ősz hajszála...

Ez legyen a kutyusod legnagyobb baja a következő 8-10 évben:)

2011. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (most jut eszembe, hogy nincs is bajusza.Na utána nézek :))
2011. ápr. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!